ارور e5 پکیج بوتان cv424

 • ارور e5 پکیج بوتان cv424 در بررسی لیست ارورهای پکیج بوتان مدل cv424 به ارور E5 رسیده ایم، و قصد داریم در این مقاله به علت بروز ارور E5 پکیج بوتان پرداخته و نحوه ی برطرف کردن آن را به شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E5 پکیج بوتان در مدل CV424 ممکن است بروز دهد.ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی ارورهای تمامی مدل های پکیج دیجیتال بوتان پرداخته ایم و شما را با علت بروز این ارورها و نحوه ی برطرف کردن هریک آشنا ساختیم.اگر در دفترچه راهنمای پکیج بوتان به دنبال ارور E5 باشید با این عبارت روبه رو خواهید شد: دریافت نقصی در NTC شوفاژ
  برای درک بهتر علت بروز این مشکل و چگونگی برطرف‌کردن آن در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
  شما عزیزان می‌توانید در صورت نیاز به مشاوره از طریق چت آنلاین به‌صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران:

  پکیج بوتان یکی از محبوب‌ترین برندهای سیستم‌های گرمایشی در داخل کشور است، این برند در چندین مدل طراحی و روانه بازار شده است. یکی از این مدل‌ها CV424 است که از دسته پکیج‌های دیجیتال بوتان محسوب می‌شود.
  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل ۶ ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E42 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s:

  ارور E5 پکیج بوتان به دلیل خرابی ntc در سیستم گرمایشی پکیج ایجاد میشود.زمانی که این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر میشود دستگاه شما قفل شده و دیگر روشن نمیشود.ارور cv424

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s:

  ازآنجایی‌که این ارور مربوط به ntc پکیج است باید در ابتدا درب پکیج را باز کنید سپس یک ntc جدید خریداری کرده و فیش سنسور دستگاه را جدا کرده و به سنسوری که در دست دارید متصل کرده و سپس دستگاه را ریست کنید اگر ارور برطرف شد به این معناست که سنسور دستگاه معیوب شده است و باید تعویض شود.
  برای این کار شما باید قاب پکیج را بازکرده و زمین بگذارید. به‌خاطر داشته باشید در صورت نداشتن مهارت فنی از انجام این کار خودداری کنید.
  برای مطالعه مقاله علائم خرابی منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

  روش تعویض سنسور پکیج بوتان :

  جهت تعویض سنسور شوفاژ پکیج بوتان ابتدا می‌بایست آب مدار گرمایش را بدین صورت تخلیه کنید: شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید {اگر نمی‌دانید ورودی آب سرد کدام است و سه عدد شیر زیر پکیج به شیلنگ‌ها متصل است یا شیر کوچک‌تر از بقیه را ببندید و یا هر سه شیر را ببندید} سپس یک شیر آبگرم ترجیحاً شیر شیلنگ دستشویی که سطح آن از بقیه شیرها پایین‌تر است را بازکرده و جهت تخلیه صحیح و کامل شیلنگ را روی زمین بگذارید.
  برای مطالعه مقاله ارور E44 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  در این حالت هیچ آبی از شیلنگ نمی‌آید؛ ولی به‌پای پکیج رفته دو شیر پرکن پکیج (شیر هواگیری) را کامل باز کنید. در این حالت اگر به عقربه فشار بار دقت کنید مشاهده خواهید کرد عقربه کم‌کم به سمت صفر حرکت می‌کند. پس از تخلیه کامل آب مدار گرمایش (عقربه روی صفر رفت) با آچار نمره 13 اقدام به باز کردن سنسور معیوب نمایید و سپس سنسور جدید را ابتدا کمی تفلون دور رزه آن پیچیده و سر جای آن نصب کنید و فیش آن را متصل نمایید.در نهایت شیر دستشویی را بسته و شیر ورودی را نیز باز کنید و پس از اینکه فشار بار روی 1.5 رسید شیر پرکن را کامل ببندید.
  دستگاه را ریست کنید به‌طورقطع ارور برطرف شده است.تعمیرکار پکیج بوتان

  ارور پکیج بوتان مدل cv424s شرح ارور
  کد E1 پکیج بوتان مدل CV424S با برسی ارور های cv424s پکیج بوتان می توان دریافت که این کد نشان از عدم تشکیل شعله یا تشخیص شعله را دارد. برای عیب یابی ارور  cv424s پکیج بوتان می بایست عملکرد شیر گاز، جرقه زنی و حسگر دستگاه را مورد بررسی قرار داد.
  کد E2 پکیج بوتان مدل CV424S از دیگر ارور cv424s پکیج بوتان می توان به کد E2 اشاره نمود که به معنای فعال شدن کلید حرارتی می باشد. شما می توانید جهت رفع ارور cv424s پکیج بوتان مبدل پکیج را بررسی کنید و در صورت رسوب گرفتن قطعه را تمیز نمایید.
  کد E3 پکیج بوتان مدل CV424S یکی دیگر از کد خطاهای پکیج cv424s مشکل خود را با این علامت نشان می دهد که می توان دریافت اشکال در دودکش یا کلید ایمنی فشار دودکش است. جهت رفع خطای cv424s پکیج بوتان بهترین کار چک کردن دودکش است تا مسدود نشده باشد.
  کد E4 پکیج بوتان مدل CV424S خطای مدولاتور شیرگاز که از مهم ترین ارور های پکیج cv424s دیواری بوتان محسوب می شود، مشکلات متعددی را می تواند در عملکرد دستگاه ایجاد کند که پیشنهاد می کنیم، از متخصصین تعمیرات پکیج تهران سرویس آنلاین کمک بگیرید.
  کد E5 پکیج بوتان مدل CV424S با وجود این ارور پکیج بوتان cv424s می توان دریافت نقصی در NTC شوفاژ وجود دارد. رفع عیب کدخطا cv424s پکیج بوتان حتما باید در حضور متخصصان انجام بگیرد.
  کد E6 پکیج بوتان مدل CV424S اشکال در NTC آب گرم مصرفی است. شما باید برای رفع این ارور cv424s پکیج بوتان قطعی NTC آبگرم مصرفی را بررسی کنید و اگر عملکردی از آن مشاهده نکردید، بنابراین می توان دریافت این قطعه خراب شده است.
  کد E7 پکیج بوتان مدل CV424S فعال شدن کلید ایمنی فشار دودکش قبل از روشن شدن فن از اشکالات دیگر این پکیج است که باید پرشر دود را بررسی کنید و از متخصصان نیز کمک بگیرید.
  کد E8 پکیج پکیج CV424S زمانی که اشکال در ترموستات خارجی وجود داشته باشد، پکیج این عکس العمل را از خود نشان می دهد.
  کد E9 پکیج پکیج CV424S دمای آب مدار گرمایش بیش از ۹۵ درجه سانتی گراد شده است. این افزایش دما به بخش های مختلف دستگاه آسیب وارد می کند، بنابراین شما باید دما را کاهش دهید.
  کد E13 پکیج CV424S اشکال نرم افزاری برد کنترل وجود دارد. برای رفع این ارور cv424s پکیج بوتان برد دستگاه را بررسی کنید که مهم ترین قسمت پکیج می باشد. شاید برد خراب شده باشد که در این صورت نیازمند تعمیر است.
  کد E15 پکیج دیواری بوتان مدل CV424S این کد خطا نیز نشان دهنده اشکال در دودکش یا کلید ایمنی فشار دودکش می باشد. برای رفع آن دودکش پکیج را چک کنید تا چیزی موجب مسدود گشتن آن نشده باشد.
  کد E17 پکیج دیواری بوتان مدل CV424S فعال شدن ترموستات دود با رؤیت کردن این کد خطا خود را نشان می دهد. ترموستات شما یا قطع شده و یا خراب گشته است که برای بررسی آن به تعمیرکاران حرفه ای نیاز دارید. سیم کشی های ترموستات را نیز می توانید بررسی کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E43 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  کد E25 پکیج دیواری CV424S با این ارور پکیج بوتان باید متوجه شوید که یخ زدگی در مبدل اصلی ایجاد شده است. در صورت یخ زدگی دستگاه را خاموش نکرده و آن را در محیط سردی قرار ندهید.
  کد E27 پکیج پکیج دیواری CV424S با رؤیت گشتن این ارور cv424s پکیج بوتان می توان دریافت که فشار پکیج کاهش یافته و کمتر از دوبار است. پیچ پر شر دود را باز کرده تا بتوانید فشار را افزایش دهید.

  ارورهای پکیج سی وی بوتان

  رفع ارور چراغ قرمز ثابت پکیج cv424s :

  • بررسی کد خطای cv424s پکیج بوتان
  • افت فشار در مدار گرمایش به کمتر از ۰/۵ بار
  • مشکل در سیستم تخلیه دود
  • اشکال در NTC شوفاز
  • عدم تشکیل و یا تشخیص شعله
   برای مطالعه مقاله ارور E88 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید. تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد. ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد. ارائه فاکتور رسمی، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند، تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند. ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است. در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد. ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند. ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد. شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف‌کردن ارور E5 پکیج بوتان مدل CV424s در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش:

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان‌پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدودهٔ محل موردنظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ‌گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف‌کردن مشکل پکیج اقدام می‌نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مدنظر دارید، تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت موردنظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  باتوجه‌به امکان‌پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان می‌توانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم موردنظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین‌های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه‌های تعمیرات تنها کافی است با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مدنظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس