ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن

 • ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن (Xvision refrigerator errors) ارور یا کدهای خطا متشکل از حروف و اعداد انگلیسی هستند که در هنگام بروز مشکل در یخچال فریزر بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما ظاهر میشوند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن پرداخته و شما را با نحوه ی برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا سازیم پس تا در ادامه ی این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز با مشاورین تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  سیستم عیب یاب هوشمند که چندین سال است توسط تمامی تولید کنندگان لوازم خانگی طراحی و تعبیه میشود، کمک بزرگی به مصرف کنندگان و تعمیرکاران کرده و عیب یابی و تعمیر دستگاه را تا حد زیادی آسان میکند.
  چرا که هر ارور علامت اختصاری از یک قطعه بوده و به راحتی به شما قطعه معیوب را گزارش خواهد کرد.برای دسترسی آسان و همراه داشتن همیشگی لیست ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن بر روی لینک زیر کلیک کنید.
  دانلود فایل ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن

  تعمیر یخچال  فریزر ایکس ویژن:

  اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای سپردن تعمیرات یخچال فریزر ایکس ویژن خود به ایشان هستید، ما با افتخار تهران سرویس آنلاین را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم،تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر ایکس ویژن
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید ایکس ویژن
  • تعمیر یخچال دوقلو ایکس ویژن
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر ایکس ویژن این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تنها یک ساعت تا رسیدن تعمیرکار متخصص زمان خواهد برد و در کوتاه ترین بازه زمانی مشکل یخچال فریزر خود برطرف خواهد شد.
  کیفیت بالای تعمیرات را با تهران سرویس آنلاین تجربه کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر سیلور هاوس اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر ایکس ویژن:

  یخچال فریزرهای ایکس ویژن به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزرایکس ویژن
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر ایکس ویژن
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر ایکس ویژن
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر

  تعمیرکار یخچال فریزر ایکس ویژن

  لیست ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.

  ارور یا کد خطا F1 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در اتصالات برد و دیسپلی یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : عواملی همچون وجود انواع قطعی سیمکشی در مسیر برد اصلی دستکاه و دیسپلی می تواند موجب بروز این خطا در نمایش گر دستگاه باشد که وجود این اختلال به طور کلی می تواند روند کارکرد یخچال فریزر شما را با اختلالاتی مواجه کند.
  راه حل : به منظور جلوگیری از بروز خرابی های بعدی و تقبل هزینه های اضافی در اولین فرصت جهت بررسی و تعمیر صحیح دستگاه با مراکز تعمیرات مجاز ایکس ویژن تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر وست پوینت اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا F2 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : بروز اختلال در کارکرد فن یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : اختلال در روند کارکرد فن دستگاه را می توان به دو حالت عدم کارکرد کامل فن و یا کارکرد ناصحیح فن تقسیم کرد که در دو حالت، عواملی همچون قطعی در سیمکشی فن و همچنین اختلالات سیمکشی داخلی دستگاه و یا اختلالات برد می تواند موجب بروز این معضل باشد که عدم تولید سرمایش صحیح در فضای داخلی یخجال و همچنین در صورت عدم رفع مشکل مشکلات بعدی را نیز برای دستگاه به همراه خواهد داشت.
  راه حل : به منظور جلوگیری از بروز خرابی های بعدی و تقبل هزینه های اضافی در اولین فرصت جهت بررسی و تعمیر صحیح دستگاه با مراکز تعمیرات مجاز ایکس ویژن تماس حاصل کنید.

  ارور یا کد خطا F3 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در سنسور تشخیص دما در یخچال فریزر ایکس ویژن.

  علت ایجاد ارور : عواملی همچون وجود انواع اتصالی های احتمالی در سیمکشی داخلی دستگاه و همچنین وجود نقص فنی در قطعات سنسور تشخیص دما و یا اختلال در برد اصلی دستگاه می تواند موجب بروز این اختلال باشد که در نهایت موجب آن شده تا برخی از عملکرد های خودکار دستگاه و همچنین صحت تنظیم دمای دستگاه با مشکل روبرو شود.
  راه حل : به منظور عیب یابی دقیق دستگاه و همچنین تعمیر صحیح آن به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی دستگاه بپردازید تا در صورت لزوم اقدام به تعویض سیمکشی و یا سنسور مورد نظر کنید.

  ارور یا کد خطا F4 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در سنسور دمای قسمت فریزر یخچال های ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : بروز هرگونه اختلال در سنسور اندازه گیری دمای فریزر می تواند تنظیمات سرمایشی و در نهایت بازدهی مطلوب دستگاه را با مشکلاتی روبرو کند که از عوامل بروز آن می توان به وجود انواع قطعی در سیمکشی داخلی و اختلال بین اتصالات برد و سنسور اندازه گیری دما اشاره نمود.
  راه حل : جهت بررسی و رفع ایراد صحیح دستگاه خود با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ایکس ویژن تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ویرپول اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا F5 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در سیستم دیفراست یخجال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : اختلال در سیستم دیفراست دستگاه عوامل متعددی را شامل خواهد شد که از مهمترین آن می توان به وجود انواع اتصالی و قطعی های احتمالی سیمکشی داخل دستگاه اشاره نمود که موجب بهم خوردگی در تعادل تنظیمات سرمایش بین یخجال و فریزر دستگاه شده و در نهایت باعث برفک زدن فریزر دستگاه خواهد شد.
  راه حل : در صورت مواجهه با این خطا در دستگاه خود، جهت تعمیرات تخصصی صحیح دستگاه با نمایندگی مجاز تعمیرات یخجال فریزر ایکس ویژن تماس حاصل کنید.

  ارور یا کد خطا F6 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در سنسور تشخیص دمای محیط یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : انواع اختلال و قطعی در مسیر سیمکشی سنسور و همچنین وجود نقص فنی در سنسور تشخیص دما می تواند موجب نمایان شدن این کد خطا در نمایشگر دستگاه باشد که علاوه بر ایجاد تاثیر منفی بر روی دمای داخلی یخچال و اختلال در روند ایجاد سرمایش، عملکرد کمپرسور دستگاه را نیز با اختلالاتی مواجه خواهد ساخت.
  راه حل : همواره در هنگام مواجه با این کد خطا در نمایشگر دستگاه خود، به منظور بررسی و عیب یابی صحیح دستگاه، با مراکز مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ایکس ویژن تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ایستکول اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا F7 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : وجود دمای بیش از حد مجاز در یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : این خطا در هنگامی که دمای محیط داخلی دستگاه بیش از حد تایین شده باشد در داخل نمایشگر نشان داده می شود، عوامل متعددی موجب بروز این خطا در دستگاه می باشد که از مهمترین آن می توان به اختلال در کارکرد فن دستگاه، بروز انواع اختلالات موتور و ایرادات کمپرسور و همچنین نشتی گاز یخچال فریزر اشاره نمود
  راه حل : به منظور رفع عیب صحیح دستگاه خود به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی و عیب یابی دقیق یخچال فریزر بپردازید.

  ارور یا کد خطا F8 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در کارکرد لامپ داخلی یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : بروز انواع اتصالی و قطعی در سیمکشی داخلی دستگاه و همچنین خراب بودن لامپ داخلی موجب نمایان شدن این خطا در نمایشگر یخچال فریزر خواهد بود.
  راه حل : از طریق حاصل نمودن تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ایکس ویژن جهت تعمیرات اصولی دستگاه و یا تعویض قطعات اصلی و در نهایت رفع عیب یخچال فریزر خود اقدام کنید.

  ارور یا کد خطا F9 یخچال فریزر ایکس ویژن :

  شرح خطا : اختلال در فن کندانسور یخچال فریزر ایکس ویژن.
  علت ایجاد ارور : بروز انواع قطعی در سیم کشی فن و اتصالی های گوناگون در سیمکشی داخلی دستکاه می تواند موجب نمایان شدن این خطا در نمایشگر دستکاه باشد که در نهایت انجام گیری فرایند سرمایشی در فریزر دستگاه را با اختلال مواجه خواهد ساخت.
  راه حل : به وسیله حاصل نمودن تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ایکس ویژن و به کمک کارشناس متخصص تعمیر به منظور بررسی دقیق و تعمیر صحیح دستگاه خود اقدام کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر آاگ اینجا کلیک کنید.ارورهای یخچال فریزر ایکس ویژن

  چگونه ارور دریخچال فریزر ایکس ویژن را برطرف کنیم؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر ایکس ویژن خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر ایکس ویژن و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای ایکس ویژن شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ اینجا کلیک کنید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر ایکس ویژن:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر دیپوینت اینجا کلیک کنید.

  فواید سرویس یخچال فریزر ایکس ویژن :

  • حفظ زیبایی ظاهری یخچال فریزر
  • حفظ راندمان یخچال فریزر ایکس ویژن
  • کاهش هزینه های مصرفی یخچال فریزر
  • کاهش مصرف انرژی یخچال فریزر ایکس ویژن
  • جلوگیری از بروز صدا در یخچال فریزر
  • جلوگیری از بروز مشکلات فنی و موتوری در یخچال

  تعمیرکار یخچال فریزر ایکس ویژن

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ایکس ویژن در شمال تهران:

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است.کافی است با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده ودرخواست تعمیرکار خیچال فریزر ایکس ویژن خود را ثبت نمایید.تعمیرکارمتخصص در کمتر از 1ساعت به محل سکونت شما اعزام شده و در کوتاه ترین بازه زمانی دستگاه شما را تعمیرخواهد کرد.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ایکس ویژن در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ایکس ویژن در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ایکس ویژن در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر ایکس ویژن در جنوب تهران:

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال‌فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال‌فریزر خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال‌فریزر ایکس ویژن ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:
  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار یخچال‌فریزر ایکس ویژن خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر کلور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس