ارور ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 • ارور ماشین ظرفشویی پاناسونیک (Panasonic dishwasher error) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی پاناسونیک پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد.
  هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی پاناسونیک پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی پاناسونیک توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی پاناسونیک جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی پاناسونیک:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی پاناسونیک فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی پاناسونیک:

  • تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک
  سرویس ماشین ظرفشویی پاناسونیک
  نصب ماشین ظرفشویی پاناسونیک
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی پاناسونیک
  •تعمیر برد ظرفشویی پاناسونیک

  علت بروز ارور در ظرفشویی پاناسونیک:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی پاناسونیک با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  • ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  • ایراد در شیر برقی
  • ایراد سنسور بررسی سطح آب
  • گرفتگی شیلنگ ورودی
  • فشار کم آب شهری
  • نصب غیر اصولی دستگاه
  • اتصالات نادرست
  • ایراد در لاستیک درب دستگاه
  • چینش غیر اصولی ظروف
  • مشکل در پمپ تخلیه
  • مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  • گرفتگی فیلترهای دستگاه
  • نقص در پمپ تخلیه
  • گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  • نقص در محافظ برق دستگاه
  • نوسانات برق شهری
  • مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  • ایراد در پریز برق
  • ایراد در برق ماشین ظرفشویی پاناسونیک
  • معیوب بودن برد الکترونیکی
   تعمیرات ماشین ظرفشویی پاناسونیک

  لیست ارورهای ظرفشویی پاناسونیک:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی پاناسونیک پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی پاناسونیک با ما در تماس باشید.

  ارور یا کد خطا F1 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی پاناسونیک دچار مشکل شده است.
  علت ایجاد ارور: نمایش این خطا در دستگاه بیانگر وجود انواع نقص و مشکل در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی خواهد بود، از رایج‌ترین مشکلات به وجود آمده برای پمپ‌های تخلیه می‌توان به ازکارافتادگی پمپ، مسدودشدن مسیر پمپ و همچنین قرارگرفتن پمپ در حالت مدار باز اشاره نمود.
  راه‌حل: شما می‌توانید با تمیزکردن فیلتر پمپ تخلیه دستگاه به‌منظور رفع کد خطا مزبور اقدام به عمل کنید، اما در صورت ادامه‌پیداکردن این مشکل با نمایندگی تعمیرات مجاز ماشین ظرفشویی تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر ماشین ظرف شویی ال جی اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا F2 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: اختلال سنسور دمای ماشین ظرفشویی پاناسونیک.
  علت ایجاد ارور: عواملی که موجب عدم کارکرد صحیح ترموستات و یا سنسور دما خواهد شد، وجود انواع نقص فنی در ترموستات و یا سیم‌کشی آن خواهد بود، همچنین در برخی مواقع این خطا به علت بروز انواع اختلال در روند کارکرد برد اصلی دستگاه رخ خواهد داد.
  راه‌حل: به‌منظور تشخیص دقیق و اطمینان از عامل اصلی اختلال به کمک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی و عیب‌یابی دقیق ماشین ظرفشویی خود بپردازید تا در صورت لزوم و با تشخیص کارشناس به تعمیر و یا تعویض قطعه موردنظر جهت رفع عیب صحیح دستگاه بپردازید.

  ارور یا کدخطا F3 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: ماشین ظرفشویی پاناسونیک روشن نمی‌شود.
  علت ایجاد ارور: از عوامل اصلی بروز این خطا در دستگاه می‌توان به اختلال در برق ساختمان، قطعی در سیم‌کشی داخلی یا سیم دوشاخه دستگاه و همچنین اختلال در منبع تغذیه اشاره نمود.
  راه‌حل: پس از اطمینان حاصل نمودن از عدم وجود هرگونه اختلال در برق ساختمان، به کمک کارشناس متخصص تعمیرات به بررسی و رفع عیب صحیح ماشین ظرفشویی خود بپردازید.

  ارور یا کد خطا F4 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: اختلال در بخش ورودی آب به ماشین ظرفشویی.
  علت ایجاد ارور: مواردی همچون اختلال در جریان آب منزل و یا معیوب‌بودن شلنگ ورودی آب و یا انواع خرابی در شیر برقی و یا میکروسوئیچ دستگاه موجب آن شده تا آب کافی به‌منظور شست‌وشوی ظروف وارد دستگاه نشود و این خطا در ماشین ظرفشویی رخ دهد.
  علت ایجاد ارور: عواملی همچون انواع خرابی و یا پارگی در شلنگ‌های آب متصل به دستگاه، چیدمان غیراستاندارد ظروف در داخل ماشین ظرفشویی و همچنین نشت از قطعات داخلی دستگاه موجب بروز این خطا خواهد شد.
  راه‌حل: پس از بررسی و اطمینان حاصل نمودن از صحت جریان آب منزل و همچنین سلامت و عدم انسداد شلنگ ورودی آب، در صورت مواجهه مجدد این کد خطا در دستگاه با نمایندگی مجاز معتبر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کدخطا F5 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: خطای نشتی در ماشین ظرفشویی.
  راه‌حل: پس از اطمینان حاصل نمودن از سلامت شلنگ‌های متصل و همچنین عدم انسداد در مسیر تخلیه دستگاه، به‌منظور عیب‌یابی دقیق و رفع عیب صحیح دستگاه خود با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس حاصل کنید.

  ارور یا کد خطا F6 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: خطا در بخش قفل کودک ماشین ظرفشویی.
  علت ایجاد ارور: نمایش این کد خطا که به‌صورت ارور CL نیز نمایش داده می‌شود نشانگر فعال‌بودن قفل کودک دستگاه خواهد بود که این بخش در واقع یک سطح ایمنی برای جلوگیری از تنظیمات شست‌وشوی دستگاه خواهد بود.
  راه‌حل: به‌منظور رفع این کد خطا در ماشین‌های ظرفشویی، کلید Child Lock را به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک در حالت غیرفعال قرار گرفته و تمامی دکمه‌های دستگاه به حالت کارکرد استاندارد خود برگردند.

  ارور یا کد خطا F7 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: خطا کف بیش از حد استاندارد در ماشین‌های ظرف‌شویی.
  علت ایجاد ارور: از اصلی‌ترین عوامل موجب بروز این خطا می‌توان به عدم استفاده از شوینده استاندارد در هنگام شست‌وشوی ظروف و یا تراز نبودن دستگاه اشاره نمود.
  راه‌حل: پس از اطمینان حاصل نمودن از تراز بودن دستگاه حتماً از شوینده‌های مخصوص ماشین ظرفشویی به‌جای انواع شوینده‌های دستی استفاده کنید، در صورت عدم رفع این اختلال با تعمیرگاه مجاز ماشین‌های ظرفشویی پاناسونیک تماس حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی اینجا کلیک کنید.

  ارور یا کد خطا F8 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: واردشدن بیش از حد آب در داخل ماشین‌های ظرفشویی.
  علت ایجاد ارور: از عواملی که موجب بروز این خطا در دستگاه خواهد شد، وجود انواع اختلال در بخش سیم‌کشی داخلی و یا اختلال در برد و شیر الکترونیکی ماشین ظرفشویی پاناسونیک خواهد بود.
  راه‌حل: پس از مواجهه با این خطا در دستگاه خود با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس حاصل نموده و به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی و عیب‌یابی دقیق دستگاه خود بپردازید.
  برای مطالعه مقاله  تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس اینجا کلیک کنید

  ارور یا کد خطا F9 ماشین ظرفشویی پاناسونیک:

  شرح خطا: اختلال در بخش گرمایشی ماشین ظرفشویی.
  علت ایجاد ارور: بروز انواع اختلالات در بخش‌های همچون هیتر و یا سیم‌کشی هیتر و ترمیستور دستگاه می‌تواند موجب نمایان‌شدن این خطا در ماشین ظرفشویی باشد.
  برای مطالعه مقاله علت خشک نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی اینجا کلیک کنید.
  راه‌حل: به کمک یک کارشناس متخصص تعمیرات به بررسی و رفع عیب صحیح ماشین ظرفشویی خود بپردازید.
  برای مطالعه مقاله ارور ماشین ظرفشویی زیمنس اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات ارور ماشین ظرفشویی پاناسونیک

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاناسونیک در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی پاناسونیک در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاناسونیک در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند ماشین ظرفشویی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاناسونیک در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظفشویی خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات ظرفشویی شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاناسونیک در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی پاناسونیک در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات ماشین ظرفشویی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی پاناسونیک فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی پاناسونیک خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی پاناسونیک ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی پاناسونیک خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی پاناسونیک
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس