ارورهای یخچال فریزر پاکشوما

 • ارورهای یخچال فریزر پاکشوما (Pakshuma refrigerator error) پاکشوما یکی از برندهای باکیفیت داخلی است که بعد از ایجاد تحریم‌ها دست‌به‌کار شد و سبد لوازم‌خانگی خود را تکمیل کرد. امروزه یخچال‌فریزرهای ساخت این برند بسیار موردتوجه مصرف‌کنندگان عزیز قرار گرفته است.
  اگر شما هم برند پاکشوما را برای یخچال‌فریزر خود انتخاب کرده‌اید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید چرا که قصد داریم نحوه عیب‌یابی و برطرف‌کردن ارورهای یخچال‌فریزر پاکشوما را به شما عزیزان آموزش دهیم
  شما عزیزان می‌توانید سؤالات خود را در بخش چت آنلاین با کارشناس ما در میان بگذارید.

  تعمیر یخچال فریزر پاکشوما:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود گرفته‌اند تا تعویض آنها دراین‌بین نیز به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.
  تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع برند و مدل یخچال‌فریزر فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر یخچال‌فریزر پاکشوما خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه یخچال فریزر پاکشوما:

  • تعمیر یخچال‌فریزر پاکشوما
  • تعمیر یخچال سایدبای‌ساید پاکشوما
  • تعمیر یخچال دوقلو پاکشوما
  • ….
  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال‌فریزر پاکشوما می‌شود مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر پاکشوما:

  یخچال فریزرهای پاکشوما به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر پاکشوما
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر پاکشوما
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر پاکشوما
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر
  • چرا یخچال خنک نمیکند؟

  تعمیرکار یخچال فریزر پاکشوما

  لیست ارورهای یخچال فریزر پاکشوما:

  ارور E1 در یخچال پاکشوما :

  شما زمانی می‌توانید کد خطای E1 را در صفحه ی دیجیتالی یخچال فریزرهای برند پاکشوما مدل ساید با ساید مشاهده کنید که سنسور یخچال دچار یک سری از خرابی ها شده باشد.
  سنسور یخچال می‌تواند دمای مربوط به داخل کابین را تحت کنترل داشته باشد.
  بنابراین، خرابی‌ها و ایرادات مربوط به سنسور یخچالتان را حتماً جدی گرفته و از این طریق ارور یا کد خطای E1 نمایان شده در دستگاه را حتما مورد رفع و برطرف کنید.

  راه‌حل ارور  E1 یخچال فریزر پاکشوما

  اکنون که با کد خطای E1 از نزدیک آشنا شدید، می‌توانید اقدامات مربوط به رفع ارور مذکور را انجام دهید. برای رفع خرابی های مربوط به سنسور یخچال فریزرهای برند پاکشوما، می توان مقدار اهم سنسور را اندازه گیری نموده و در صورت نیاز آن را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید. همچنین تعمیرکاران ما می‌توانند برای رفع ارور یا کد خطای E1 از دستگاه‌تان، سیم‌های مرتبط به سنسور را بررسی نمایند. در برخی از مواقع مجبور خواهید شد که خرابی‌های مربوط به مدار برد را نیز بررسی کرده و مشکلات آن را رفع کنید.

  ارور E2 در یخچال پاکشوما

  شما زمانی می‌توانید ارور مذکور را در دستگاه خود مشاهده نمایید که سنسور فریزرتان دچار خرابی شده باشد.
  سنسور فریزر نیز مانند سنسور یخچال وظایف مهمی را بر عهده دارد. بااین‌حال در برخی از مواقع دچار یک‌سری از خرابی‌ها و ایرادات می‌شود.
  این قطعه از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و می‌توانید در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر سام اینجا کلیک کنید.

  راه‌حل تعمیر کد خطای E2

  جهت رفع و برطرف‌کردن کد خطای E2 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما می‌توانید یکسری از مهمترین اقدامات را مورد توجه قرار دهید. از مهمترین این اقدامات می‌توان به گزینه‌های ذیل اشاره کرد:
  حتماً برای رفع کد خطای E2 از دستگاه خود، مقدار اهم سنسور را مورد بررسی و چک قرار دهید.
  در صورت نیاز می‌توانید سیم‌های ارتباطی مربوط به سنسور فریزرتان را بررسی نموده و ایرادات مربوط به آن را رفع کنید.
  همچنین می‌توانید برای رفع کد خطای E2 از یخچال فریزر خود مدار برد الکترونیکی دستگاه تان را مورد چک قرار دهید. در چنین وضعیتی می توانید ارور مذکور را رفع کنید.
  شما می‌توانید ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ از طریق لینک به‌صورت جامع کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ارج اینجا کلیک کنید.

  ارور E3 در یخچال پاکشوما :

  کاربران زمانی می‌توانند کد خطای E3 را در یخچال فریزرهای برند پاکشوما مشاهده کنند که سنسور ضد برفک دستگاه تان دچار یک سری از خرابی‌ها و مشکلات شده باشد.
  عدم استفاده صحیح از یخچال و باز و بسته کردن درب دستگاه به‌دفعات مختلف، می‌تواند خرابی سنسور یاد شده را به دنبال داشته باشد.
  همچنین در نظر بگیرید که کد خطای E3 را حتما جدی گرفته و آن را در زمان مناسبی رفع کنید.

  راه‌حل تعمیر کد خطای E3 :

  برای رفع کد خطای E3 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما خود می‌توانید با تعمیرکاران و نیروی فنی توانا در این زمینه تماس گرفته و ایراد یخچال تان را شرح دهید. برای رفع کد خطای E3 از صفحه ی نمایشی دستگاه تان می توانید مقدار اهم سنسور مذکور را چک کرده و سیم کشی‌‎های مرتبط به این قطعه را بررسی نمایید. همچنین در صورت نیاز همکاران ما می‌توانند برای رفع خرابی‌های مربوط به سنسور ضد برفک، قطعه ی یاد شده را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض کنند. در آخر نیز برای رفع ارور یاد شده می‌توان برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد.

   ارور E8 در یخچال پاکشوما

  شما زمانی می‌توانید کد خطای E8 را در یخچال فریزرهای برند پاکشوما مشاهده کنید که سنسور دمای محیطی دچار یک سری از ایرادات شده باشد.
  سنسور دمای محیطی از مهم‌ترین سنسورهای مورداستفاده در یخچال‌فریزرها است. خراب‌شدن این قطعه می‌تواند مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال ویترینی اینجا کلیک کنید.

  راه‌حل تعمیر کد خطای E8 :

  می‌توانید در گام اول دستگاهتان را از برق جدا کرده و ارور مذکور را رفع کنید. برای رفع کد خطای E8 از یخچال فریزرهای برند پاکشوما می‌توانید مقدار اهم سنسور را چک نمایید. همچنین می‌توانید از سالم بودن برد الکترونیکی دستگاه تان نیز مطمئن باشید و در صورت خراب بودن این قطعه، آن را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید. لازم به ذکر می‌باشد که سیم‌های ارتباطی مربوط به سنسور دمای محیطی را نیز مورد بررسی قرار داده و مشکلات متعلق به آن را رفع کنید.

  ارور E0 در یخچال پاکشوما

  در نظر داشته باشید که زمانی کد خطای E0 بر روی صفحه ی نمایشی یخچال فریزرهای برند پاکشوما مشاهده کنید که سنسور یخساز دستگاه تان دچار یکسری از ایرادات و خرابی‌ها شده باشد.
  سنسور یخ‌ساز یکی از مهم‌ترین قطعات دخیل در فرایند تولید یخ است.
  همچنین به همراه خرابی این قطعه می‌توانید یک‌سری از مهم‌ترین خرابی‌های دیگر را نیز در سیستم یخ‌ساز دستگاهتان مشاهده کنید.

  راه‌حل تعمیر کد خطای E0

  افرادی که سعی دارند تا دراسرع‌وقت ارور یا ایرادات مربوط به یخچال‌فریزرهای برند پاکشوما را رفع کنند، می‌توانند با شرکت پیشروی خود در ارتباط بوده و درخواستتان را ثبت کنید. همچنین درش نظر بگیرید که برای رفع‌کردن کد خطای E0 می‌توان مقدار اهم سنسور یخ‌ساز را مورد بررسی قرار دهد. برای اندازه‌گیری مقدار اهم سنسور یاد شده، از اهم‌سنج استفاده کنید. همچنین می‌توانید سیم‌های متصل به این سنسور را نیز چک نموده و از این طریق کد خطای E0 را در کمترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد رفع قرار دهید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر برفاب اینجا کلیک کنید.

  ارور EE در یخچال پاکشوما :

  باز هم خرابی سنسور یخ‌ساز دستگاه می‌تواند مشکلات زیادی را در یخچال‌های یاد شده به دنبال داشته باشد.
  خرابی سنسور می‌تواند به دلیل نوسانات برقی باشد و شما بایستی خطای نمایان شده در دستگاهتان را حتماً جدی بگیرید.

  ارور یخچال فریزر پاکشوما علت ایجاد ارور در یخچال فریزر پاکشوما
  ارور با کدE1 این ارور نشان دهنده آسیب دیدگی سنسور یخچال است برای برطرف کردن این مشکل باید مقدار اهم سنسور و سیم های متصل به آن را مورد بررسی قرار دهید.
  ارور با کدE2 این ارور بر روی یخچال شما نقش بسته است باید بدانید که سنسور فریزر شما آسیب دیده است، برای برطرف کردن این ارور باید سنسور را مورد بررسی قرار دهید و البته مقدار اهم آن را نیز تست کنید.
  ارور با کدE3 معمولاً این ارور نشان دهنده آسیب دیدگی سنسور سیستم می باشد، برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور و همچنین ترموفیوز را مورد بررسی قرار دهید.
  ارور با کدE8 ارور با کدE8 یکی از انواع ارور های یخچال فریزر است که نشان دهنده آسیب دیدن سنسور محیطی یخچال می باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید سنسور را مورد بررسی قرار دهید.
  ارور با کدE0 ارور E0 از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما می باشد که این امر نشانگر مشکل سنسور یخساز یخچال است.
  ارور با کد CO این ارور در یخچال فریزر امرسان نشان از مشکل کمپرسور فن یخچال فریزر می باشد.
  ارور با کدDA وقتی که دمپر یخچال فریزر امرسان خراب است این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال نقش می بندد.
  ارور با کدds این این ارور در یخچال فریزر امرسان نشان از نقص سنسور دیفراست و سیم کشی برد است. که باید بدون وقت تلف کردن به رفع مشکل آن پرداخت، چرا که ممکن است باعث سوختگی یخچال شود.
  اروربا کدLA وقتی برای لامپ یخچال فریزر امرسان مشکلی به وجود بیاید این ارور بر روی صفحه نمایش نقش می بندد و یکی از انواع ارور های یخچال فریزر امرسان است.
  ارور با کدHE اگر شما یخچال فریزر امرسان دارید و این ارور بر روی صفحه نمایش آن نقش می بندد بدانید که هیتر یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است.
  ارور با کد RD یکی دیگر از انواع ارور های یخچال فریزر پاکشوما و امرسان ارور با کدRD است، که نشان دهنده مشکل در دمپر و سوئیچ مگنت یخچال فریزر است.
  ارور با کدFA این ارور نشان دهنده خراب بودن فن یخچال فریزراست.

  چگونه ارور دریخچال فریزر پاکشوما را برطرف کنیم؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر پاکشوما خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای پاکشوما شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.تعمیرکار یخچال فریزر پاکشوما

  ریست‌کردن یخچال‌فریزر پاکشوما:

  برخی مواقع ممکن است به دلیل تنظیمات اشتباه و یا ایجاد ارور در صفحهٔ نمایشگر یخچال‌فریزر خود نیاز داشته باشید تا دستگاه را ریست کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:
  جداکردن یخچال از دیوار: اگر پریز یخچال در پشت آن است، یخچال را بیرون بکشید.
  قطع‌کردن برق: قبل از این که دست به چیزی بزنید، یخچالتان را به‌کلی خاموش کنید. پس از این کار باید چند دقیقه صبر کنید تا کل یخچال خاموش شود.
  خاموش‌کردن کنترل پنل: اگر کنترل یخچال پاکشوما شما روشن باشد، باید آن را خاموش کنید. دکمه خاموش با “۰” یا “OFF”علامت‌گذاری شده است.
  وصل کردن مجدد یخچال: پس از گذشت ۱ ساعت، دوباره یخچالتان را به برق وصل کنید. اگر تنظیمات دما به‌هم‌ریخته است، آن را مجدداً تنظیم کنید.
  *اعمال‌شدن تغییرات در یخچال شما حدود ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد؛ بنابراین صبور باشید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر پاکشوما:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.

  برای اینکه از بروز ارور در یخچال فریزر پاکشوما خود جلوگیری کنید امور زیر را انجام دهید :

  کویل های کندانسور یخچال فریزر پاکشوما را هر ماه تمیز کنید.
  کمپرسور یخچال فریزر را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.
  فن یخچال فریزر را تمیز کنید تا بدرستی عمل کند.
  پشت یخچال را از دیوار به فاصله ۲۰ سانتی متر فاصله دهید.
  یخچال را در جای گرم نصب نکنید.
  ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
  یخچال فریزر را کاملا پر نکنید و ۱/۳ آن را خالی بگذارید.
  از قرار دادن ظرف داغ در یخچال فریزر خود دوری کنید.
  سرویس سالانه یخچال فریزر خود را فراموش نکنید.
  راهکار افزایش طول عمر یخچال فریزر

  شارژ گاز و برطرف کرن ارور کمبود گاز یخچال فریزر پاکشوما:

  اگر یخچال‌فریزر شما دچار نشت گاز شده و با مشکلاتی مانند سردنشدن یخچال‌فریزر، آبریزش، اتومات نکردن یخچال‌فریزر پاکشوما مواجه شده است وقت آن رسیده که با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید تا تعمیرکار برای شارژ گاز یخچال‌فریزر به منزل شما عزیزان مراجعه نماید.
  نشت گاز از یخچال‌فریزر پاکشوما معمولاً از قطعاتی مانند :
  اواپراتور: صفحه سرماساز یخچال.
  کندانسور: لوله های پشت یخچال.
  کندانسور بدنه: لوله‌های بدنه یخچال.
  موتور.
  اتفاق می‌افتد به همین دلیل باید این قطعات را برای پیداکردن محل نشتی دستگاه خود بررسی کنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پاکشوما در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پاکشوما در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پاکشوما در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پاکشوما در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر پاکشوما در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال فریزر خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی
  نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر پاکشوما خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال فریزر در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس