ارورهای ماشین ظرفشویی مای تگ

 • ارورهای ماشین ظرفشویی مای تگ (MyTag dishwasher errors) در این مقاله به بررسی ارورهای ظرفشویی مای تگ پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.اگر ماشین ظرفشویی مای تگ شما با مشکل مواجه است، ممکن است کدی را روی صفحه نمایش نشان دهد. هر کد نشان دهنده یک مشکل متفاوت در دستگاه شما است و اغلب بدون تماس با تعمیرکار متخصص قابل رفع است. ما در این مقاله به عیب یابی و بررسی ارورهای ظرفشویی مای تگ پرداخته ایم و سعی کردیم روش برطرف کردن هریک از این ارورها را برای شما عزیزان بیان کنیم.شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق چت انلاین با مشاوران ما در میان گذاشته و به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.
  در صورت تکرار کدخطا یا ارور ظرفشویی مای تگ توصیه می‌شود برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید. برخی از ایرادات ظرفشویی مای تگ جزئی بوده و چنانچه با معنای هر کدخطا آشنایی داشته باشید، می‌توانید خودتان ایراد پیش آمده را برطرف کنید.اما در صورتی که ارور نمایش داده شده به صورت مرتب تکرار شده و اقدامات ذکر شده برای برطرف کردن ارور موثر نباشد باید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.

  تعمیر ظرفشویی مای تگ:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مردم روی به تعمیرات لوازم خود آورده و از تعویض آنها منصرف شده اند. دراین‌بین نیز افراد به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع مدل ظرفشویی مای تگ فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر ماشین ظرفشویی مای تگ خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه ظرفشویی مای تگ:

  • تعمیر ظرفشویی مای تگ
  • سرویس ظرفشویی مای تگ
  • نصب ظرفشویی مای تگ
  •تعویض لاستیک درب ظرفشویی مای تگ
  •تعمیر برد ظرفشویی مای تگ
  تعمیرات ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت بروز ارور در ظرفشویی مای تگ:

  برخی از مدل‌های ظرفشویی مای تگ با صفحه نمایش دیجیتال هستند و ممکن است یک کد خطا نشان دهند. این کد معمولاً در دفترچه راهنمای کاربری یا ادامه ی مقاله آورده شده است. با استفاده از این کد، می‌توانید بیشتر درباره مشکل و راه‌حل‌های آن بدانید.

  • ایراد در شیر آب ورودی دستگاه
  • ایراد در شیر برقی
  • ایراد سنسور بررسی سطح آب
  • گرفتگی شیلنگ ورودی
  • فشار کم آب شهری
  • نصب غیر اصولی دستگاه
  • اتصالات نادرست
  • ایراد در لاستیک درب دستگاه
  • چینش غیر اصولی ظروف
  • مشکل در پمپ تخلیه
  • مشکل در گرفتگی چاه فاضلاب
  • گرفتگی فیلترهای دستگاه
  • نقص در پمپ تخلیه
  • گرفتگی و رسوب در شلنگ تخلیه
  • نقص در محافظ برق دستگاه
  • نوسانات برق شهری
  • مشکلی در سیم کشی و فیوز ساختمان
  • ایراد در پریز برق
  • ایراد در برق ماشین ظرفشویی مای تگ
  • معیوب بودن برد الکترونیکی
   برای مطالعه مقاله ارورهای ماشین ظرفشویی نف اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای ظرفشویی مای تگ:

  ما در ادامه به برسی لیست ارورهای ماشین ظرفشویی مای تگ پرداخته ایم تا ما عزیزان به راحتی بتوانید با مراجعه به این لیست دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنید.در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناس متخصص ماشین ظرفشویی مای تگ با ما در تماس باشید.

  ارور ماشین ظرفشویی مای تگ علت ارور
  00 شروع حالت نمایش خطا
  F0 خطای برد کنترلی دستگاه
  F1 تشخیص خرابی و ایرادات موتور
  F2 تشخیص خرابی و ایرادات هیتر
  F3 خطای جریان بالا در دستگاه
  F4 عدم تشخیص مواد شوینده
  F5 خطای مربوط به پخش مایع کمک آبکشی
  F7 خطای سنسور کدورت سنج آب
  F8 تشخیص خطا در محل بازوهای شستشو
  F9 تشخیص خطا و ایراد و در محل ترمیستور (سنسور دما)
  1F0 خطای چرخش بازوی اسپری
  1F1 خطای سنسور هدایت سنج
  1F2 تشخیص دمای بالای ترموستات
  1F3 خطای ارتباطی
  1F4 مشکلات ناشی از سرد بودن آب
  1F5 خرابی و ایرادات سنسور جریان
  1F6 اعلام خطای جریان رله
  1F7 خرابی سوئیچ تشخیص مدل
  1-1 گیر کردن رله روی برد الکترونیکی دستگاه
  1-2 ناسازگاری کنترلر رابط کاربری و برد کنترلی اصلی
  2-1 تشخیص گیر کردن یک کلید روی پنل کنترل
  3-1 تشخیص خرابی در محل سیم ها یا اجزای سنسور ترمیستور/OWE
  3-2 اتصال کوتاه مدار سنسور ترمیستور دستگاه
  3-3 تشخیص خطای OWE
  4-3 عدم برقراری ارتباط بین برد کنترل الکترونیکی و موتور پمپ شستشو
  5-1 خرابی سوئیچ درب ماشین ظرفشویی
  5-2 درب دستگاه باز نمی شود
  6-1 خطای تامین آب؛ دستگاه با آب پر نمی شود
  6-2 خرابی شیر برقی ورودی
  6-3 وجود کف یا هوا در پمپ آب دستگاه
  6-4 تشخیص باز شدن میکروسوئیچ فلوتر (شناور)
  6-6 آب ورودی به دستگاه بسیار سرد است
  6-7 خرابی یا قطع اتصال فلومتر
  6-8 شیر بازتولید بخش سختی‌گیر آب با مشکل مواجه شده
  7-1 عنصر گرمایش (المنت هیتر) کار نمی کند
  7-2 عنصر گرمایش (المنت هیتر) متوقف نمی شود
  8-1 تشخیص خطای تخلیه؛ دستگاه آب را تخلیه نمی کند
  8-2 مشکلات الکترونیکی پمپ تخلیه دستگاه
  8-3 گیر کردن پمپ تخلیه دستگاه
  10-1 خرابی دیسپنسر مواد شوینده
  10-3 تشخیص ایرادات فن خشک کن دستگاه

  1- ارور 00 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 00 ماشین ظرفشویی مای تگ روبرو می شویم که حالت نمایش خطا آغاز به کار کرده باشد. اگر در کنار کد خطای 00، هیچ ارور دیگری نمایش داده نشود، یعنی کنترلر ایرادی در دستگاه نمی یابد.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع ارور 00 ماشین ظرفشویی Maytag هستید، هیچ اقدامی لازم نیست. کد خطای 00 یعنی همه بخش های دستگاه عملکرد درستی دارند.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 00 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 00 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل آغاز به کار شدن حالت نمایش خطا

  2- ارور F0 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت نمایش ارور F0 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص خطایی مربوط به برد کنترلی دستگاه است و به نظر می رسد مدار این برد درست کار نمی کند.
  راه حل: به منظور برطرف کردن کد خطای F0 ماشین ظرفشویی مای تگ، باید به سراغ برد کنترل الکترونیکی دستگاه بروید و خود برد و مدار آن را بررسی کنید. اگر ایرادی بین سیم کشی برد و قطعات مختلف وجود دارد، آنها را برطرف کنید. اگر می بینید برد اصلی سوخته یا از کار افتاده، برای تعمیر تخصصی آن توصیه می کنیم با مشاورین ما در مرکز خدمات و تعمیرات داره چاره تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F0 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F0 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای مربوط به برد کنترلی دستگاه

  3- ارور F1 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل اصلی نمایش کد خطای F1 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص خرابی و ایرادات موتور دستگاه است که باعث شده هیچ جریانی در آن وجود نداشته باشد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F1 ماشین ظرفشویی مای تگ، کلیه سیم های بین موتور و برد کنترلی را مورد بررسی قرار دهید. اتصالات و سیم کشی های معیوب را تعمیر کنید و بخشی از مدار که کاملاً‌ از کار افتاده را تعویض کنید. سپس با بررسی عملکرد موتور دستگاه، از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F1 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F1 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خرابی و ایرادات موتور دستگاه

  4- ارور F2 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علتی که منجر به روبرو شدن با کد خطای F2 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، تشخیص خرابی و ایرادات هیتر دستگاه است که باعث شده هیچ جریان برقی در این بخش وجود نداشته باشد. هرگاه خود هیتر یا اتصالات آن با مشکل مواجه شوند، ارور F2 نمایش داده می شود.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای F2 ماشین ظرفشویی مای تگ، سیم های متصل به هیتر را روی برد کنترلی بررسی کنید و مطمئن شوید همه آنها سالم هستند. چک کنید هیتر خراب نباشد و گرمادهی آن کاملاً‌ طبیعی باشد. اگر پس از این کارها مشکل همچنان ادامه دار بود، با یک مرکز خدمات مشتریان تماس بگیرید و مسئله را اطلاع دهید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F2 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F2 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خرابی و ایرادات هیتر دستگاه

  5- ارور F3 ماشین ظرفشویی Maytag

  علت: دلیل نمایش ارور F3 ماشین ظرفشویی مای تگ، خطای جریان بیش از حد در دستگاه است که احتمالاً ناشی از روشن شدن هیتر یا موتور در مواقعی است که باید خاموش باشند. دلیل مواجهه با ارور F3 می تواند سیم کشی معیوب (اتصال کوتاه) یا جوش خوردن رله باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای F3 ماشین ظرفشویی مای تگ، ابتدا بررسی کنید سنسوری که سطح جریان دستگاه را تشخیص می دهد، سالم باشد و درست عمل کند. در مرحله بعد باید همه سیم کشی های دستگاه را چک کنید و در صورت مشاهده هر گونه خرابی و اتصال کوتاه، سریعاً اتصالات خراب را جایگزین کنید. اگر موفق نشدید ارور F3 را برطرف کنید،‌ سریعاً دستگاه را از برق بکشید و با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی مای تگ تماس بگیرید
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F3 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F3 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل سیم کشی معیوب یا جوش خوردن رله

  6- ارور F4 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت مشاهده کد خطای F4 ماشین ظرفشویی مای تگ، عدم تشخیص مواد شوینده است. در این شرایط با گذشت 10 چرخه، هنوز مواد شوینده وارد محفظه شستشو نشده است. ممکن است کاربر فراموش کرده باشد مواد شوینده را اضافه کند یا ایرادات محفظه مخصوص باعث شده ماده شوینده توزیع نشود.
  راه حل: جهت برطرف کردن کد خطای F4 ماشین ظرفشویی مای تگ، ابتدا بررسی کنید محفظه مخصوص مواد شوینده پر باشد؛ در مرحله بعد مطمئن شوید مجرای توزیع مواد شوینده باز بوده و چیزی مسیر ورود شوینده به محفظه را سد نکرده باشد. موتور دیسپنسر را به همراه سیم کشی های آن بررسی کنید و ایرادات این بخش را برطرف کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F4 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F4 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل عدم تشخیص مواد شوینده

  7- ارور F5 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت آنکه با ارور F5 ماشین ظرفشویی مای تگ مواجه شده ایم، هشدار خطای مربوط به پخش مایع کمک آبکشی است. اگر در طول مرحله تست عملکردی RS، مایع کمک آبکشی توزیع نشود، ارور F5 نمایش داده می شود.
  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن ارور F5 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که مطمئن شویم مایع کمک آبکشی مورد استفاده کیفیت مطلوبی دارد و کهنه نیست. سپس اتصالات بین برد کنترلی و دیسپنسر شستشو را بررسی کنید و اگر سیم خراب و سوخته، سست یا پاره مشاهده کردید، آنها را تعویض کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F5 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F5 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل عدم توزیع مایع کمک آبکشی

  8- ارور F7 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: مشکلی که منجر به نمایش کد خطای F7 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، بروز ایرادات و مشکلات مربوط به سنسور کدورت سنج یا توریدگی آب است. در این شرایط اطلاعات سنسور کدورت سنج آب درست نمی شود.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای F7 ماشین ظرفشویی مای تگ را در خانه رفع کنید، مهار دسته سیم های روی سنسور فرایند شستشو را به دقت بررسی کنید و بین آنها به دنبال محل اتصال کوتاه یا مدار باز باشید. اگر پس از بررسی های کافی به این نتیجه رسیدید که اتصالات سالم اند و خود سنسور از کار افتاده، آن را جایگزین کنید. در نهایت برد کنترل الکترونیکی را چک کنید و مطمئن شوید ایرادی ندارد.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F7 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F7 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل ایرادات و مشکلات مربوط به سنسور کدورت سنج آب
  تعمیرات ارور ماشین ظرفشویی مای تگ

  9- ارور F8 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای F8 ماشین ظرفشویی Maytag مواجه می شویم که در محل بازوهای شستشو خطایی تشخیص داده شود و اطلاعات این بازوها درست خوانده نشود.
  راه حل: یکی از راهکارهای برطرف کردن کد خطای F8 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که اتصالات بین سنسور فرآیند شستشو و برد کنترل اصلی دستگاه را بررسی کنید. سنسور باید کاملاً‌ تراز باشد و بازوهای شستشوی پشتی درست نصب شده باشند. بررسی کنید و مطمئن شوید سنسور فرآیند شستشو درست عمل می کند و اتصالات آن کاملاً‌ سالم هستند. در نهایت به سراغ برد کنترلی دستگاه بروید و ایرادات آن را بررسی کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F8 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F8 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطا در محل بازوهای شستشو

  10- ارور F9 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل نمایش کد خطای F9 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص خطا و ایراد و در محل ترمیستور (سنسور دما) است. نمایش ارور F9 میتواند ناشی از اتصالات معیوب سنسور یا از کار افتادن خود سنسور باشد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای F9 ماشین ظرفشویی مای تگ، در قدم اول باید اتصالات بین سنسور فرآیند شستشو و برد کنترلی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین باید چک کنید عملکرد این سنسور با اختلالی مواجه نشده باشد و درست کار کند. آخرین اقدامی که باید انجام شود، بررسی برد کنترل الکترونیکی دستگاه است. چنانچه حتی پس از تعویض این قطعه، کد خطای F9 هنوز نمایش داده می شود، با یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی مثل واحد داره چاره تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور F9 را نمایش می دهد
  نمایش ارور F9 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطا و ایراد و در محل ترمیستور

  11- ارور 1F0 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با کد خطای 1F0 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، می تواند خطای چرخش بازوی اسپری باشد. ارور 1F0 زمانی نمایش داده می شود که پس از 5 بار اجرای چرخه، هنوز بازوی اسپری مسدود است و نمی چرخد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای 1F0 ماشین ظرفشویی Maytag، ابتدا دستگاه را یک مرتبه ریست کنید. سپس آهنربای بازوهای پشتی پمپ را چک کنید و ببینید چیزی لای آن گیر نکرده و مسدود نشده باشد. در مرحله بعد نگاهی به چینش ظروف در محفظه شستشو بیندازید و ببینید ظروف در محل چرخش بازوهای اسپری قرار نگرفته باشند؛ اگر چنین است آنها را جابجا کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F0 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F0 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای چرخش بازوی اسپری

  12- ارور 1F1 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت آن که با ارور 1F1 ماشین ظرفشویی مای تگ مواجه شده ایم، تشخیص خطای سنسور هدایت سنج دستگاه است.
  راه حل: برای رفع کد خطای 1F1 ماشین ظرفشویی مای تگ، اولین کاری که باید انجام شود، بررسی اتصالات بین سنسور هدایت سنج و برد الکترونیکی دستگاه است. کلیه سیم کشی های این بخش باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. اگر متوجه شدید برخی از اتصالات خراب شده اند، آنها را جایگزین کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F1 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F1 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای سنسور هدایت سنج دستگاه

  13- ارور 1F2 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت نمایش ارور 1F2 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص دمای بالای ترموستات دستگاه است. در این شرایط دستگاه دمای بالای 155 درجه را تشخیص داده و با وجود این دمای بسیار بالا، هیتر همچنان روشن می شود و گرمادهی دارد.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای 1F2 ماشین ظرفشویی مای تگ، پس از آنکه کلیه اتصالات و سیم کشی های ترموستات را بررسی کردید، چک کنید خود ترموستات سالم باشد و عملکرد درستی داشته باشد. مشکلات مربوط به سیم کشی های ترموستات را چک کنید و اگر می بینید خود این قطعه خراب شده، آن را با یک ترموستات سالم جایگزین کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F2 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F2 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل دمای بالای ترموستات دستگاه

  14- ارور 1F3 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 1F3 ماشین ظرفشویی Maytag مواجه می شویم که دستگاه خطای ارتباطی را تشخیص دهد. هرگاه برقراری ارتباط بین مجموعه سنسورها و برد اصلی ممکن نباشد، با نمایش ارور 1F3 مواجه می شویم.
  راه حل: به منظور حل و فصل کد خطای 1F3 ماشین ظرفشویی مای تگ، در مرحله اول مهار دسته سیم های کلیه سنسورهای دستگاه را هم در محل اتصال به سنسور و هم در محل اتصال به برد بررسی کنید. هرگونه اتصال کوتاه و مدار باز در محل این اتصالات را برطرف کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F3 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F3 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای ارتباطی دستگاه

  15- ارور 1F4 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل مواجه شدن با کد خطای 1F4 ماشین ظرفشویی مای تگ، مشکلات سرد بودن آب ورودی به دستگاه است. در این شرایط سنسور دما، دمای آب ورودی را زیر 90 درجه فارنهایت تشخیص داده شده است.
  راه حل: برای حل کد خطای 1F4 ماشین ظرفشویی مای تگ، چک کنید و مطمئن شوید دمای آب ورودی نزدیک به 120 درجه فارنهایت باشد. در صورت لزوم شیر آشپزخانه را قبل از راه اندازی چرخه باز کنید تا آب گرم شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F4 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F4 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل مشکلات سرد بودن آب ورودی به دستگاه

  16- ارور 1F5 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: ارور 1F5 در ماشین ظرفشویی مای تگ زمانی نمایش داده می شود که سنسور جریان دچار ایراداتی شده و با وجود بارگیری ظروف در محفظه، داده های آن تغییر نکند. خرابی می تواند ناشی از خود سنسور یا اتصالات آن باشد.
  راه حل: تنها روش رفع کد خطای 1F5 ماشین ظرفشویی مای تگ، این است که بررسی کنید تا مطمئن شوید که اتصالات بین برد و سنسور کاملاً صحیح بوده و سیم برق مشکی به درستی به ترمینال فلنج VS روی برد وصل شده باشد.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F5 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F5 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل ایرادات سنسور جریان برق

  17- ارور 1F6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: تنها دلیل نمایش کد خطای 1F6 ماشین ظرفشویی مای تگ، اعلام خطای جریان رله دستگاه است. ارور 1F6 فقط در مرحله ساخت برد اصلی طی تست عملکرد دستگاه نمایش داده می شود و به این معنی است که سنسور جریان نتوانسته تغییرات بار محفظه را در طول ساخت برد بخواند.
  راه حل: برای رفع کد خطای 1F6 ماشین ظرفشویی مای تگ، باید بدانید که ارور 1F6 فقط در مرحله تست عملکرد دستگاه، آن هم حین ساخت برد نمایش داده می شود. اگر با ارور 1F6 مواجه شدید، هرچه سریع تر با همکاران ما در مرکز داره چاره تماس بگیرید و ارور را اعلام کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F6 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F6 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای جریان رله دستگاه

  18- ارور 1F7 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 1F7 ماشین ظرفشویی Maytag روبرو می شویم که سوئیچ تشخیص مدل دستگاه با شکست مواجه شود. اگر این سوئیچ در طول تست عملکرد دستگاه و حین ساخت برد از ja به maytag تغییر نکند، با ارور 1F7 روبرو خواهیم شد.
  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع ارور 1F7 در ماشین ظرفشویی مای تگ هستید، باید بدانید که کد خطای 1F7 فقط در تابلو حالت تست عملکردی نمایش داده می شود و نباید در طول عملکرد دستی یا حالت تست عملکردی رخ دهد. در صورت مواجهه با آن هرچه سریع تر با مراکز خدمات مشتریان ماشین ظرفشویی مای تگ تماس بگیرید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1F7 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1F7 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل مشکل در سوئیچ تشخیص مدل دستگاه

  19- ارور 1-1 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل مهم نمایش ارور 1-1 ماشین ظرفشویی مای تگ، گیر کردن رله روی برد الکترونیکی دستگاه است.
  راه حل: به منظور برطرف کردن کد خطای 1-1 ماشین ظرفشویی مای تگ، به مدت 5 دقیقه برق دستگاه را قطع کنید و مجدداً‌ آن را وصل کنید. در صورت ادامه خطای 1-1 با همکاران ما در مرکز خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید. ممکن است نیاز باشد برد کنترلی دستگاه تعویض شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1-1 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1-1 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل گیر کردن رله روی برد الکترونیکی دستگاه

  20- ارور 2-1 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل اصلی نمایش کد خطای 2-1 ماشین ظرفشویی مای تگ، ناسازگاری کنترلر رابط کاربری و برد کنترلی اصلی است. این یعنی رابط کاربری جدید با برد کنترلی دستگاه و با مدل ماشین سازگاری ندارد و در این شرایط کلیه چراغ های LED روی دستگاه روشن می شوند.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای 2-1 ماشین ظرفشویی مای تگ را با دستان خود برطرف کنید، باید یک رابط کاربری دیگر مطابق با مدل دستگاه و برد کنترلی آن تهیه و نصب کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 2-1 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 2-1 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل گیر کردن رله روی برد الکترونیکی دستگاه

  21- ارور 1-2 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیلی که باعث نمایش کد خطای 1-2 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، گیر کردن یک کلید روی پنل کنترل است. ارور 1-2 زمانی نمایش دده می شود که اگر کلیدی را فشار دهیم و به موقعیت اولیه برنگردد.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای 1-2 ماشین ظرفشویی مای تگ، مطمئن شوید کلیه کلیدها آزاد هستند و هیچ یک از آنها گیر نکرده است. اگر می بینید خطایی در محل پنل وجود ندارد، احتمالاً‌ برد کنترلی آسیب دیده و باید تعویض شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1-2 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1-2 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل گیر کردن گیر کردن یک کلید روی پنل کنترل

  22- ارور 1-3 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل نمایش ارور 1-3 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص خرابی در محل سیم ها یا اجزای سنسور ترمیستور/OWE است.
  راه حل: برای رفع کد خطای 1-3 ماشین ظرفشویی مای تگ، دستگاه را خاموش کنید و آن را از برق بکشید. سپس به سراغ سیم های مدار ترمیستور/OWE بروید و آنها را به لحاظ سالم بودن بررسی کنید. اگر کلیه سیم های این بخش سالم اند، احتمالاً باید خود ترمیستور را تعویض کنید.

  23- ارور 2-3 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت مشاهده کد خطای 2-3 ماشین ظرفشویی Maytag، اتصال کوتاه مدار سنسور ترمیستور/OWE دستگاه است.
  راه حل: جهت رفع مشکل و برطرف کردن کد خطای 2-3 ماشین ظرفشویی مای تگ، دستگاه را از برق بکشید و دسته سیم های ترمیستور را با دقت مورد بررسی قرار دهید. خوب بگردید تا محل اتصال کوتاه را در سیم های پاره و سوخته بیابید.

  24- ارور 3-3 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت آنکه با ارور 3-3 ماشین ظرفشویی مای تگ مواجه شده ایم، تشخیص خطای OWE است. در این شرایط عملیات کالیبره کردن ترمیستور با موفقیت انجام نشده است یا اینکه خرابی شیر برقی شلنگ تخلیه، منجر به بازگشت فاضلاب به محفظه شستشوی دستگاه شد.
  راه حل: یکی از روش های برطرف کردن ارور 3-3 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که دستگاه را خاموش کنید و برق آن را قطع کنید. محل OWE را به خوبی تمیز کرده و دستگاه را مجدداً روشن کنید. اگر نمایش کد خطای 3-3 ادامه دار است، اقدام به تعویض ‌OWE دستگاه کنید.

  25- ارور 3-4 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: مشکلی که منجر به نمایش کد خطای 3-4 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، عدم برقراری ارتباط بین برد کنترل الکترونیکی و موتور پمپ شستشو است. ارور 3-4 به معنی اتصالات و سیم کشی های خراب بین برد اصلی دستگاه و موتور است.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای 3-4 ماشین ظرفشویی مای تگ را در خانه رفع کنید، پس از آنکه دوشاخه دستگاه را از برق کشیدید، به سراغ سیم کشی های بین برد کنترل و موتور پمپ شستشو بروید و از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید. در صورت سالم بودن اتصالات، پمپ شستشو را جایگزین کنید و اگر باز هم ارور 3-4 ادامه دار شد، به فکر تعمیر برد کنترل الکترونیکی باشید.

  26- ارور 1-5 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 1-5 ماشین ظرفشویی Maytag مواجه می شویم که خرابی سوئیچ درب ماشین ظرفشویی تشخیص داده شود یا ظرف 4 ثانیه پس از فشردن کلید Start/Resume، درب دستگاه بسته نشود.
  راه حل: یکی از راهکارهای برطرف کردن کد خطای 1-5 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که با فشردن کلید Start/Resume، درب دستگاه را ببندید و اجازه ندهید بیشتر از 4 ثانیه طول بکشد. اگر درب دستگاه را دیر نبسته اید، احتمالاً مجموعه قفل درب دستگاه از کار افتاده و باید تعویض شود.

  27- ارور 2-5 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل نمایش کد خطای 2-5 ماشین ظرفشویی مای تگ، باز نشدن درب محفظه شستشوی دستگاه است. درب محفظه شستشو باید بین چرخه ها باز شود؛ در غیر این صورت ماشین ظرفشویی چرخه شستشوی بعدی را آغاز نمی کند.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای 2-5 ماشین ظرفشویی مای تگ، به سراغ سیم‌های میکروسویچ درب دستگاه بروید و آنها را خوب بررسی کنید. اگر می بینید سیم ها سالم هستند، باید خود میکروسوئیچ را جایگزین کنید.

  28- ارور 1-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با کد خطای 1-6 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، خطای تامین آب دستگاه است. در این شرایط دستگاه به دلایل مختلفی مثل گرفتگی فیلتر و شلنگ ورودی یا خرابی شیر برقی با آب پر نمی شود.
  راه حل: به منظور رفع ارور 1-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، ابتدا بررسی کنید جریان آب منزل وصل و فشار آن قابل قبول باشد. در مرحله بعد با بررسی مجرای شلنگ ورودی و فیلتری که روی آن قرار گرفته، اطمینان حاصل کنید که مسیر ورود آب به دستگاه کاملاً باز باشد. پیچ خوردگی ها و تاشدگی های مسیر شلنگ را باز کنید و اگر بخشی از آن زیر شئ سنگینی گیر کرده، آن را رها کنید.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1-6 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1-6 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل خطای تامین آب دستگاه

  29- ارور 2-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت آن که با ارور 2-6 ماشین ظرفشویی Maytag مواجه شده ایم، خراب شدن شیر برقی ورودی آب به محفظه شستشو است. ارور 2-6 هر زمان فرایند تامین آب مورد نیاز به علت خرابی شیر برقی یا اتصالات آن به مشکل بخورد، نمایش داده خواهد شد.
  راه حل: برای رفع کد خطای 2-6 ماشین ظرفشویی مای تگ اولین کاری که باید انجام شود، قطع جریان برق و آب ورودی به دستگاه است. اگر می بینید فشار آب منزل قابل قبول است،‌ به سراغ شیر برقی دستگاه بروید و سیم کشی آن را چک کنید. در صورت سالم بودن سیم ها، قطعه شیر برقی را تعویض کنید و اگر مشکل همچنان برقرار بود، برد کنترلی دستگاه را تعمیر کنید.

  30- ارور 3-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت نمایش ارور 3-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، وجود کف یا هوا در پمپ آب دستگاه است. ممکن است آبی که به عنوان آب تمیز وارد دستگاه شده، کفی بوده یا ذرات هوا همراه آن وارد پمپ شود.
  راه حل: برای برطرف کردن کد خطای 3-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، اگر حجم کف زیاد نیست،‌ کافیست شیر برقی را تعویض کنید. اما اگر حجم کف بیش از حد زیاد است، احتمالاً باید توزیع کننده مواد شوینده را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید.

  31- ارور 4-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 4-6 ماشین ظرفشویی مای تگ مواجه می شویم که میکروسوئیچ فلوتر (شناور) باز شده باشد.
  راه حل: به منظور برطرف کردن کد خطای 4-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، سوئیچ شناور را بررسی کنید و ببینید چیزی زیر آن گیر نکرده باشد. شیر برقی را چک کنید و مطمئن شوید زمانی که ماشین ظرفشویی خاموش است، شیر هم بسته باشد.

  32- ارور 6-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل مواجه شدن با کد خطای 6-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، سرد بودن آب ورودی به دستگاه است. دمای آب باید بین ۴۳ تا ۴۹ درجه سانتی گراد باشد.
  راه حل: برای رفع کد خطای 6-6 ماشین ظرفشویی Maytag، در مرحله اول دمای آب ورودی را اندازه بگیرید. اگر عدد به دست آمده کمتر از ۴۳ درجه سانتی‌گراد بود، به سراغ عنصر گرمایش بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید. اما اگر می بینید دمای آب در محدوده مجاز است، به احتمال زیاد سنسور دما از کار افتاده و باید تعویض شود.

  33- ارور 7-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: ارور 7-6 در ماشین ظرفشویی مای تگ زمانی نمایش داده می شود که خرابی یا قطع اتصال فلومتر رخ دهد. ارور 7-6 زمانی به ما اعلام می شود که فلومتر از کار افتاده یا سیم های متصل به آن معیوب شده اند.
  راه حل: یکی از راهکارهای برطرف کردن ارور 7-6 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که دستگاه را از برق بکشید و مهار دسته سیم های فلومتر را از نظر اتصال کوتاه یا مدار باز شدن آنها بررسی کنید. اگر ایرادی در سیم کشی های این بخش وجود ندارد، خود فلومتر باید تعویض شود.

  34- ارور 8-6 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: تنها دلیل نمایش کد خطای 8-6 ماشین ظرفشویی مای تگ، مشکلات و ایرادات شیر بازتولید بخش سختی‌گیر آب است.
  راه حل: برای رفع کد خطای 8-6 ماشین ظرفشویی Maytag، سیم های متصل به شیر بازتولید را بررسی کنید و اگر ایرادی در آنها می بینید، اقدام به تعویض آنها کنید. اگر می بینید همه سیم ها سالم هستید، شیر برقی و در نهایت برد الکترونیکی باید مورد تعمیر قرار گیرند.

  35- ارور 1-7 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علتی که منجر به نمایش کد خطای 1-7 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، کار نکردن عنصر گرمایش (المنت حرارتی) دستگاه است.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای 1-7 ماشین ظرفشویی مای تگ را حل کنید، قبل از هر کاری برق دستگاه را قطع کرده و به سراغ المنت حرارتی بروید. کلیه اتصالات و سیم کشی های این بخش باید مورد بررسی دقیق قرار گیرند و اگر ایرادی در بخش سیم ها وجود ندارد،‌ خود المنت باید تعویض شود.
  صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ که ارور 1-7 را نمایش می دهد
  نمایش ارور 1-7 در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی مای تگ به دلیل مشکل در عنصر گرمایش دستگاه

  36- ارور 2-7 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: مهم ترین دلیل برخورد با کد خطای 2-7 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که عنصر گرمایش (المنت هیتر) متوقف یا خاموش نمی شود.
  راه حل: به منظور رفع کد خطای 2-7 ماشین ظرفشویی مای تگ در خانه، دستگاه را از برق بکشید و 5 دقیقه صبر کنید. مجدداً دوشاخه را به پریز متصل کنید. اگر می بینید نمایش ارور 2-7 همچنان ادامه دار است، فوراً با یک مرکز خدمات مشتریان تماس بگیرید و مشکل را اطلاع دهید.

  37- ارور 1-8 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: زمانی با کد خطای 1-8 ماشین ظرفشویی مای تگ روبرو می شویم که دستگاه با مشکلات مربوط به تخلیه آب مواجه شود. ارور 1-8 گرفتگی در محل شلنگ یا فیلتر تخلیه و‌ عدم خروج آب از دستگاه را اعلام می کند.
  راه حل: جهت رفع کد خطای 1-8 ماشین ظرفشویی Maytag، مستقیماً به سراغ اجزای مجموعه تخلیه آب شامل شلنگ، فیلتر و پمپ تخلیه آب بروید و آنها را به لحاظ گرفتگی جزئی یا انسداد کامل بررسی کنید. این بخش ها را کاملاً تمیز کنید و اگر مشکل برطرف نشد، عملکرد پمپ تخلیه را بررسی کنید. ممکن است نیاز باشد پمپ تعویض شود. در این صورت با مرکز خدمات و تعمیرات داره چاره تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

  38- ارور 2-8 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیل نمایش کد خطای 2-8 ماشین ظرفشویی مای تگ، مشکلات الکترونیکی پمپ تخلیه دستگاه است. در این شرایط به احتمال زیاد دستگاه قادر به تخلیه آب نخواهد بود.
  راه حل: یکی از راهکارهای رفع کد خطای 2-8 ماشین ظرفشویی مای تگ این است که ابتدا جریان آب و برق ورودی به دستگاه را ببندید و دستگاه را باز کنید. پمپ تخلیه و اتصالات و سیم کشی های آن را خوب چک کنید. اگر می بینید سیم کشی پمپ ایرادی ندارد، احتمالاً‌ باید خود پمپ را جایگزین کنید.

  39- ارور 3-8 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیلی که منجر به نمایش کد خطای 3-8 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، گیر کردن پمپ تخلیه دستگاه است.
  راه حل: برای رفع کد خطای 3-8 ماشین ظرفشویی مای تگ، ابتدا برق دستگاه را قطع کرده و به سراغ دسته سیم های پمپ تخلیه بروید. پس از تعویض کلیه سیم های معیوب و اطمینان از اینکه هیچ سیم خرابی وجود ندارد، اگر مشکل همچنان ادامه دارد، پمپ تخلیه را جایگزین کنید.

  40- ارور 1-10 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: دلیلی که باعث روبرو شدن با کد خطای 1-10 ماشین ظرفشویی مای تگ می شود، خرابی دیسپنسر مواد شوینده است.
  راه حل: برای آنکه بتوانید کد خطای 1-10 ماشین ظرفشویی مای تگ را برطرف کنید، لازم است پنل خارجی درب را باز کنید تا به سیم های مدار دیسپنسر دسترسی یابید و بتوانید آنها را از نزدیک بررسی کنید. سیم های خراب باید جایگزین شوند و اگر خود دیسپنسر از کار افتاده، باید هرچه سریع تر آن را تعویض کنید.

  41- ارور 3-10 ماشین ظرفشویی مای تگ

  علت: علت روبرو شدن با کد خطای 3-10 ماشین ظرفشویی مای تگ، تشخیص ایرادات فن خشک کن دستگاه است که باعث شده دستگاه عملکرد خشک کردن خوبی نداشته باشد.
  راه حل: اگر می خواهید کد خطای 3-10 ماشین ظرفشویی Maytag را با دستان خود در خانه برطرف کنید، فن خشک کن دستگاه را به همراه سیم های متصل به آن چک کنید. اگر سیم ها خراب شده اند، آنها را تعویض کنید و اگر اختلالی در فن خشک کن به وجود آمده، آن را جایگزین کنید.

  رفع مشکل صدای زیاد در ظرفشویی مای تگ

  • احتمالا بازوهای آب‌پاش چرخش مناسبی ندارند.
  • حلقه چرخان دستگاه دچار مشکل شده است.

  رفع مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی مای تگ

  • چک کنید فیلتر گرفتگی نداشته باشد.
  • همچنین لوله تخلیه نیز باید بررسی شود تا مسدود نباشد.
  • شاید پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.

  رفع مشکل شستشوی نادرست در ظرفشویی مای تگ

  • میزان مواد شوینده را چک کنید.
  • ممکن است فیلترها جرم گرفته باشند.
  • به چیدمان ظروف دقت کنید تا مانع چرخش بازوی آبپاش نباشد.
  • اگر ظروف زیاد در ماشین چیده شده‌اند، ظروف را به درستی در دستگاه قرار دهید.
  • اگر مشکل برطرف نشد، با ما تماس بگیرید.

  رفع مشکل نچرخیدن قفسه‌ها در ظرفشویی مای تگ

  • ممکن است غلتک‌های قفسه‌ها زنگ زده باشند.
  • گیر کردن قفسه ها به دلیل وجود مواد غذایی در مسیر آنها را نیز بررسی نمایید.

  رفع مشکل بوی نامطبوع در ظرفشویی مای تگ

  • ممکن است سیستم تخلیه پر از باقی مانده مواد غذایی باشد.
  • بازوهای آبپاش نیز محلی برای جمع شدن باقی مانده مواد غذایی هستند.
  • دستگاه باید به صورت دوره ای هر چند وقت کاملا تمیز شود.

  رفع مشکل روشن نشدن ظرفشویی مای تگ

  • قفل درب را چک کنید.
  • ممکن است موتور محرک یا سیم پیچ های آن معیوب شده باشد.
  • خرابی رله استارت موتور نیز عامل بروز این مشکل است.
  • با خرابی فیوز حرارتی، برق به برد کنترل دستگاه وارد نمی‌شود.
  • سیم دوشاخه دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی برد کنترل را باید بررسی نمایید.
  • جهت بررسی و رفع مشکل از تکنسین‌های ما کمک بگیرید.

  رفع مشکل خاموش نشدن ظرفشویی مای تگ

  • در صورتی که سنسور وجود رطوبت در دستگاه را تشخیص دهد مانع از خاموش شدن آن خواهد شد.
  • از این رو خرابی سنسور نشتی را بررسی کنید.
  • نشتی آب از دستگاه را نیز باید بررسی شود.

  رفع مشکل نشتی نمک در ظرفشویی مای تگ

  • درب مخزن نمک باید بسته باشد.
  • ریختن نمک زیاد در مخزن نیز می تواند باعث بروز نشتی شود.
  • همچنین ممکن است مخزن شکسته باشد.

  رفع مشکل خرابی دکمه‌ در ظرفشویی مای تگ

  • خرابی پنل فرمان را چک کنید.
  • ممکن است مشکل از تاچ پد دستگاه باشد.
  • خرابی برد الکتریکی را نیز باید چک کنید.

  رفع مشکل عدم توقف شستشو در ظرفشویی مای تگ

  • مسدود شدن سیستم گردش آب را چک کنید.
  • ممکن است خرابی سنسور باعث بروز این ایراد شده باشد.
  • خرابی ترموستات را بررسی نمایید.
  • خرابی المنت نیز از ایراداتی است که می تواند این مشکل را به وجود بیاورد.
  • عدم اتصال دستگاه به آب گرم را نیز چک کنید.
  • کاهش فشار آب هم می تواند منجر به این ایراد شود.
  • کثیف شدن فیلتر دستگاه را نیز چک کنید.
  • خرابی عایق هم باید بررسی شود.
  • جمع شدن رسوبات را نیز از دیگر علت‌های این اتفاق است.

  رفع مشکل باقی ماندن لکه‌ها روی ظروف در ظرفشویی مای تگ

  • ممکن است برنامه شستشوی نامناسبی انتخاب کرده باشید.
  • عدم استفاده از نمک در دستگاه هم مزید بر علت است.
  • عدم استفاده از مایع جلا دهنده در حین شستشو هم باید بررسی شود.
  • استفاده از مواد شوینده نامرغوب و بی کیفیت را نیز چک کنید.

  چگونه اقدام به رفع اخطار ماشین ظرفشویی مای تگ در منزل نماییم؟

  امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی مای تگ مجهز به برد الکترونیکی بوده و در صورت خرابی آلارم مربوط به آن ایراد بر روی صفحه نمایش دجیتالی ماشین ظرشویی ظاهر می شود. شما به کمک این کدهای خطا به سادگی میتوانید پی به نوع خرابی ظرفشویی مای تگ برده و در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف نمایید. همچنین زمانی که ماشین ظرفشویی مای تگ شما نیاز به رفع ایراد دارد، با شناختن کدهای خطا ماشین ظرفشویی مای تگ خود، می توانید قبل از تماس گرفتن با تعمیرکار تا حدودی متوجه شوید که ماشین ظرفشویی شما در چه قسمتی با مشکل مواجه شده است.
  کدهای خطا یکی از ویژگی های بسیار خوب در ماشین ظرفشویی مای تگ می باشند که کار تشخیص ایراد ماشین ظرفشویی را آسان می کند. در این مقاله کد آلارم ماشین ظرفشویی مای تگ را برای شما به طور کامل شرح دادیم که با توجه به آن ها می توانید مشکلات جزئی و ساده دستگاه خود را رفع کنید.

  برطرف کردن ارور ظرفشویی مای تگ در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور ظرفشویی مای تگ در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوید

  برطرف کردن ارور ظرفشویی مای تگ در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر ظرفشویی مای تگ را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور ظرفشویی مای تگ در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ظرفشویی مای تگ مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور ظرفشویی مای تگ در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی مای تگ را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ظرفشویی مای تگ فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ظرفشویی مای تگ خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ظرفشویی مای تگ ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار ظرفشویی مای تگ خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی مای تگ
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ظرفشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس