ارور یخچال فریزر هایسنس

 • ارور یخچال فریزر هایسنس (Hisense refrigerator error) هایسنس یکی از بهترین بندهای وارداتی است که در سال 1969 در کشور چین فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت زیر مجموعه های بسیاری داشته و سعی کرده تا سبد محصولات لوازن خانگی خود را تکمیل نماید.
  اگر شما هم یخچال فریزر هایسنس را برای منزل خود تمنخاب کرده اید، این مقاله را با ما همراه باشید.
  یکی از مهمترین مسائلی که باید بعد از خرید یخچال فریزر هایسنس باید به آن توجه کنید عیب یابی و تعمیر این محصول در منزل است.
  ارور یا کدهای خطا متشکل از حروف و اعداد انگلیسی هستند که در هنگام بروز مشکل در یخچال فریزر بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما ظاهر میشوند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس پرداخته و شما را با نحوه ی برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا سازیم پس تا در ادامه ی این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز با مشاورین تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای دانلود فایل ارور یخچال فریزر هایسنس اینجا کلیک کنید.

  تعمیر یخچال  فریزر هایسنس:

  فرقی ندارد که از کدام یک از یخچال فریزرهای هایسنس استفاده میکنید، تهران سرویس آنلاین در کنار شماست تا خدمات یخچال فریزر هایسنس را در کمترین بازه زمانی برای مشتریان عزیز انجام دهد.
  تعمیر یخچال فریزر هایسنس یکی از اموری تخصصی است که توسط تعمیرکاران مجموعه ما با بالاترین کیفیت و مناسب ترین انجام میشود.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر هایسنس
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید هایسنس
  • تعمیر یخچال دوقلو هایسنس
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر هایسنس این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر سیلور هاوس اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر هایسنس:

  یخچال فریزرهای هایسنس به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزرهایسنس
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر هایسنس
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر هایسنس
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر

  تعمیرکار یخچال فریزر هایسنس

  لیست ارورهای یخچال فریزر هایسنس:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر هایسنس را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.

  1- ارور E0 یخچال فریزر هایسنس

  علت: دلیل نقصی که منجر به مواجه شدن با ارور E0 یخچال فریزر هایسنس می شود، مربوط به خرابی سنسور دمای محیط دستگاه است که با نمایش یکی از ارورهای یخچال فریزر هایسنس روی نمایشگر واحد فریزر به ما هشدار داده می شود.

  راه حل: جهت حل و فصل کد خطای E0 یخچال فریزر هایسنس، همان ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید. سپس به سنسور دمای محیط دسترسی یابید و اتصالات مهار سیم روی سنسور را جزء به جزء مورد بررسی قرار دهید. هیچ کدام از سیم ها نباید دچار اتصال کوتاه شده باشند. در نهایت اگر ارور برطرف نشد، برای تعویض سنسور با مراکز مجاز خدمات و تعمیرات یخچال فریزر هایسنس از جمله تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر وست پوینت اینجا کلیک کنید.

  2- ارور E1 یخچال فریزر هایسنس

  علت: علت مواجه شدن با کد خطای E1 یخچال فریزر هایسنس، تشخیص خرابی سنسور دمای محفظه یخچال است. زمانی که با این ارور مواجه می شویم، دستگاه نمی تواند دمای یخچال را درست اندازه بگیرد و اطلاعات صحیح را روی نمایشگر نشان دهد. این ارور روی پنل مربوط به واحد یخچال نمایش داده می شود.

  راه حل: جهت رفع ارور E1 یخچال فریزر Hisense، قبل از هرکاری برق دستگاه را کاملاً قطع کنید و مستقیماً به سراغ سنسور یخچال بروید. در این مرحله کلیه اتصالات و سیم کشی های متصل به این سنسور باید چک شوند و از سالم بودن آنها (عدم مدار باز یا اتصال کوتاه) اطمینان حاصل شود. اگر حتی بعد از تعمیر و تعویض سیم های معیوب، دستگاه ارور E1 را نمایش می دهد، خود سنسور یخچال را تعویض کنید.

  3- ارور E2 یخچال فریزر هایسنس

  علت: خطا در عملکرد ماژول الکترونیکی مهم ترین علت نمایش ارور E2 در یخچال فریزر هایسنس است. زمانی که دستگاه ارور E2 را نشان می دهد، یخچال فریزر هایسنس عملکرد درستی نخواهد داشت.

  راه حل: برای برطرف کردن ارور E2 در یخچال فریزر هایسنس، دستگاه را به مدت چند دقیقه از برق بکشید. سپس دوباره آن را به برق وصل کرده و زمان دستگاه را تنظیم کنید و از عملکرد درست یخچال فریزر اطمینان حاصل کنید.

  4- ارور E3 یخچال فریزر هایسنس

  علت: دلیلی که منجر به نمایش ارور E3 یخچال فریزر هایسنس می شود، تشخیص نقص و خرابی سنسور فریزر است. این یکی از ارورهای یخچال فریزر هایسنس است که بر روی پنل مربوط به واحد فریزر نمایش داده می شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ویرپول اینجا کلیک کنید.

  راه حل: اولین قدم برای رفع کد خطای E3 در یخچال فریزر هایسنس این است که دستگاه را خاموش کرده و برق آن را قطع کنید. ترجیحاً مواد غذایی یخ زده را در محلی خنک بگذارید تا خراب نشوند. به سراغ سنسور فریزر بروید و در اتصالات مهار سیم های روی سنسور به دنبال اتصال کوتاه یا مدار باز باشید. اگر کلیه سیم ها و اتصالات سالم به نظر می رسند، اما از عملکرد خود سنسور اطمینان کامل ندارید، آن را تعویض کرده و نمایش ارور را بررسی کنید.

  5- ارور E4 یخچال فریزر Hisense

  علت: علت نمایش کد خطای E4 یخچال فریزر هایسنس مربوط به بروز نقصی در سنسور دیفراست اواپراتور (حسگر یخ زدایی) دستگاه یا برد اصلی است که بر روی پنل مربوط به واحد فریزر نمایش داده می شود.

  راه حل: برای حل کردن ارور E4 یخچال فریزر هایسنس، در مرحله اول با استفاده از یک مولتی متر مقاومت سنسور دیفراست اواپراتور را اندازه بگیرید و ببینید که در محدوده مجاز تعیین شده باشد. سپس اتصالات و سیم کشی های آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده سیم های سستی که دچار مدار باز و اتصال کوتاه شده اند، آن ها را تعمیر کنید.

  در صورتی که حتی تعویض سیم ها کمکی به حل ارور نکرد، اقدام به تعویض سنسور دیفراست اواپراتور کنید. در نهایت آخرین گزینه بررسی برد کنترلی و تعمیر آن است. در این حالت حتماً از یک تکنسین حرفه ای و کاربلد تعمیر یخچال فریزر هایسنس کمک بخواهید.

  6- ارور E9 یخچال فریزر هایسنس

  علت: زمانی با کد خطای E9 یخچال فریزر Hisense مواجه می شویم که اختلالی در عملکرد سنسور یخ ساز یا اتصالات مربوط به آن ایجاد شده باشد.

  راه حل: اگر به دنبال راهی برای رفع ارور E9 یخچال فریزر هایسنس هستید، باید در محل سنسور یخ ساز به دنبال ریشه مشکل بگردید. سنسور یخ ساز و سیم های متصل به آن را با دقت وارسی کنید و ببینید که شل نشده یا از جا در نرفته باشند. در صورت مشاهده اتصالاتی که دچار اتصال کوتاه یا مدار باز شده اند، آن ها را سریعاً تعویض کنید و اگر احساس می کنید مشکل از خود سنسور است، آن را جایگزین کرده و مجدداً عملکرد یخچال فریزر را زیر نظر بگیرید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر ایستکول اینجا کلیک کنید.

  7- ارور EB یخچال فریزر هایسنس

  علت: علت آنکه با ارور EB یخچال فریزر هایسنس مواجه شده ایم، خرابی سیستم یخ ساز است. این کد یکی دیگر از ارورهای یخچال فریزر هایسنس است که بر روی پنل مربوط به واحد فریزر نمایش داده می شود.

  راه حل: اگر در جستجوی راهی برای رفع کد خطای EB یخچال فریزر هایسنس هستید، از آنجا که این ارور به معنای خرابی سیستم یخ ساز است، پیشنهاد می کنیم کلیه قطعات درگیر سیستم یخ ساز از جمله لوله‌های آب و لوله‌های پشت یخچال، بالای فیلتر، شیر برقی و غیره را به لحاظ گرفتگی و انسداد بررسی کرده و در صورت مشاهده هرگونه تجمع ضایعات در هر یک از این بخش ها، اقدام به باز کردن مسیر جریان آب کنید.

  8- ارور EC یخچال فریزر هایسنس

  علت: علت مشاهده کد خطای EC یخچال فریزر Hisense، بروز نوعی خطای ارتباطی در محل ارسال پیام است که خوشبختانه با یکی از ارورهای یخچال فریزر هایسنس روی نمایشگر واحد یخچال به ما هشدار داده می شود.

  راه حل: اگر به دنبال یک راهکار خوب جهت برطرف کردن ارور EC یخچال فریزر هایسنس هستید، از آنجا که این ارور مربوط به خطای ارتباطی بین برد اصلی و نمایشگر دستگاه بوده و رفع آن نیازمند دانش و مهارت الکترونیکی است، توصیه می کنیم در صورت مشاهده این ارور با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  9- ارور ER یخچال فریزر هایسنس

  علت: زمانی با ارور ER یخچال فریزر هایسنس رو به رو می شویم که نوعی خطای ارتباطی در محل دریافت پیام رخ داده باشد و دستگاه این مسئله را با نمایش یک کد خطا روی نمایشگر واحد یخچال به ما هشدار دهد.

  راه حل: تنها راهکار مناسب برای رفع کد خطای ER یخچال فریزر هایسنس، تماس با مرکز خدمات و تعمیرات تهران سرویس آنلاین و درخواست راهنمایی و کمک است. این مسئله کاملاً به برد الکترونیکی دستگاه مربوط بوده و عیب یابی و تعمیر آن در عین پیچیدگی نیازمند دقت و ظرافت بالاست.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ اینجا کلیک کنید.

  10- ارور EF یخچال فریزر هایسنس

  علت: علت نمایش کد خطای EF یخچال فریزر هایسنس بروز خطایی در موتور فن دستگاه است که با یکی از ارورهای یخچال فریزر هایسنس به ما هشدار داده می شود.

  راه حل: برای حل کردن ارور EF یخچال فریزر Hisense، ابتدا با استفاده از یک مولتی متر مقاومت موتور فن را اندازه بگیرید؛ این مقدار باید در محدوده پیشنهادی دفترچه راهنمای دستگاه باشد. در مرحله بعد کلیه سیم هایی که به این قطعه منتهی می شوند را بررسی کنید و ببینید که دچار مدار باز و اتصال کوتاه نشده باشند. اگر چنین است، آنها را با سیم های سالم تعویض کنید و اگر می بینید مشکل از خود موتور فن است، به فکر جایگزین کردن آن باشید.

  در نهایت پس از بررسی تمام این بخش ها و اطمینان از سالم بودن آنها، اگر ارور هنوز روی پنل نمایشگر قابل مشاهده است، به سراغ برد اصلی دستگاه بروید و علت خرابی را در این قطعه جستجو کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر آاگ اینجا کلیک کنید.

  ارور یخچال فریزر هایسنس علت ارور
  E0 خرابی سنسور دمای محیط
  E1 خرابی سنسور یخچال
  E2 خطا در عملکرد ماژول الکترونیکی
  E3 خرابی سنسور فریزر
  E4 خرابی سنسور دیفراست اواپراتور
  E9 خطای سنسور یخ ساز
  EB خرابی سیستم یخ ساز
  EC خطای ارتباطی در محل ارسال
  ER خطای ارتباطی در محل دریافت
  EF خرابی موتور فن

  ارور یخچال فریزر هایسنس

  چگونه ارور دریخچال فریزر هایسنس را برطرف کنیم ؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر هایسنس خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر هایسنس و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای هایسنس شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر یخچال فریزر دیپوینت اینجا کلیک کنید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر هایسنس:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.
  برای اینکه از بروز ارور در یخچال فریزر هایسنس خود جلوگیری کنید امور زیر را انجام دهید :

  • کویل های کندانسور یخچال فریزر هایسنس را هر ماه تمیز کنید.
  • کمپرسور یخچال فریزر را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.
  • فن یخچال فریزر را تمیز کنید تا بدرستی عمل کند.
  • پشت یخچال را از دیوار به فاصله 20 سانتی متر فاصله دهید.
  • یخچال را در جای گرم نصب نکنید.
  • ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
  • یخچال فریزر را کاملا پر نکنید و 1/3 آن را خالی بگذارید
  • از قرار دادن ظرف داغ در یخچال فریزر خود دوری کنید
  • سرویس سالانه یخچال فریزر خود را فراموش نکنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر هایسنس در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر هایسنس در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر هایسنس در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر هایسنس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر هایسنس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال فریزر خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی
  نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس