ارورهای یخچال فریزر دیپوینت

 • ارورهای یخچال فریزر دیپوینت (Depoint refrigerator error) برند دیپونیت یکی از برندهای محبوب داخلی است، که به سرعت توانست سهم بزرگی از بازار فروش یخچال فریزر را به خود اختصاص دهد.
  اگر شما عزیزان نیز از برد دیپوینت در منزل خود استفاده میکنید، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کره و فایل آن را نزد خود نگهدارید.چرا که ما در این مقال به آموزش عیب یابی و برطرف کردن ارور های یخچال فریزر دیپوینت پرداخته ایم.این مقاله شامل لیست ارور تمامی مدل های یخچال فریزر دیپوینت است و در ادامه نیز راهکار های برطرف کردن این ارورها را با شما عزیزان در میان گذاشته ایم.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناس متخصص همین حالا با از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

  تعمیر یخچال  فریزر دیپوینت:

  اگر یخچال فریزر دیپوینت شما ارور نمایش داده و هنگام استفاده از ان با ارور مواجه شده اید،نگران تعمیرات یخچال فریزر خود نباشید، ما به صورت شبانه روزی آماده تعمیر و برطرف کردن مشکلات یخچال فریزر شما عزیزان هستیم، کافی سایت با ما در تماس باشید.

  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر دیپوینت
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید دیپوینت
  • تعمیر یخچال دوقلو دیپوینت
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر دیپوینت این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای دانلود فایل ارورهای یخچال فریزر دیپوینت اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر دیپوینت:

  یخچال فریزرهای دیپوینت به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر دیپوینت
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر دیپوینت
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر دیپوینت
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر

  تعمیرکار یخچال دیپوینت

  لیست ارورهای یخچال فریزر دیپوینت:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر دیپوینت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر آاگ اینجا کلیک کنید.

  ارور ۱ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  این ارور یخچال دیپوینت در صورت خرابی سنسور اواپراتور، مشکل در عملکرد کمپرسور، کاهش گاز و یا خراب‌شدن مین برد یخچال رخ می‌دهد. در واقع سردنشدن اواپراتور یخچال باعث می‌شود کد خطای ۱ نمایش داده شود که این موضوع علت‌های مختلفی دارد.

  نحوه رفع ارور ۱:

  برای بررسی میزان گاز یخچال کمپرسور را چک کرده و در صورت عدم وجود مشکل باید سیم‌کشی، اواپراتور و سنسور بررسی شوند. باتوجه‌به اینکه کد خطای ۱ به ایراد و خرابی قطعات مهمی از یخچال مربوط می‌شود، بهتر است جهت عیب‌یابی و رفع آن با تعمیرکار متخصص تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  ارور ۲ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  خرابی المنت اصلی‌ترین دلیل رخ‌دادن ارور ۲ است. این ارور همچنین می‌تواند به خرابی سیم‌کشی، نصب اشتباه یا خرابی سنسور دیفراست، خراب بودن ترموفیوز، و در نهایت خرابی و ایراد مین برد مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۲ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید قطعات گفته شده را بررسی کنید و در نهایت در صورت عدم وجود مشکل در این اجزا سراغ بررسی مین برد بروید. اگر خودتان تخصص فنی ندارید بهتر است دستگاه را از برق کشیده و جهت رفع این ارور با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  ارور ۳ یخچال‌فریزر دیپوینت:
  در صورت خرابی فن یخچال و یا فن فریزر، کد خطای ۳ نمایش داده می‌شود. این ارور همچنین می‌تواند به خرابی مگنت سوییچ و مین برد نیز مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۳ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید هر دو فن از نظر عملکرد و خرابی اجزا بررسی شوند. در صورت عدم وجود مشکل در این قسمت، ممکن است مین برد یخچال دچار آسیب شده باشد. برای رفع این مشکل بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

  ارور ۴ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  اصلی‌ترین دلیل این ارور یخچال دیپوینت، خرابی فن کندانسور یخچال است. خرابی یا کاهش سرعت فن می‌تواند منجر به نمایش ارور شود. در نهایت مثل موارد قبلی، مشکل ممکن است به خرابی مین برد نیز مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۴ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی فن ابتدا آن را از نظر وجود شکستگی و آسیب ظاهری بررسی کنید. سرعت فن، سوکت و سیم‌کشی آن را نیز از نظر سالم و استاندارد بودن چک کنید. درصورتی‌که مشکلی در اجزای اشاره شده وجود نداشت، احتمالاً مین برد یخچال خراب شده است و جهت تعمیر آن باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۵ یخچال‌فریزر دیپونیت:

  ارور ۵ یخچال دیپوینت معمولاً در اثر خرابی سنسور کابین رخ می‌دهد. همچنین، درصورتی‌که مشکل از این قطعه نباشد ممکن است مین برد دچار خرابی و آسیب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۵ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید میزان مقاومت سنسور بررسی شده و در صورت نیاز سنسور تعویض شود. درصورتی‌که مشکل به سنسور مربوط نباشد، جهت بررسی مین برد یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای یخچال فریزر اسنوا اینجا کلیک کنید.

  ارور ۶ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  خرابی یا قطعی سنسور داخل اواپراتور یخچال منجر به نمایش ارور ۶ می‌شود. همچنین، درصورتی‌که مشکل از این قطعه نباشد ممکن است مین برد یخچال دچار خرابی و آسیب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۶ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی خرابی یا قطعی سنسور باید مقدار اهم سنسور اواپراتور بررسی شود. درصورتی‌که مشکلی در این قطعه وجود نداشته باشد، جهت بررسی مین برد، یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۷ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  این ارور یخچال دیپوینت زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور محیط یخچال دچار اختلال عملکرد شده باشد. همچنین مشابه موارد قبلی، ممکن است مین برد یخچال خراب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۷ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی و تعمیر سنسور و همچنین مشکل مین برد (در صورت وجود) بهتر است با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۸ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  درصورتی‌که ارتباط بین برد اصلی و پنل دیس پلی یخچال دچار قطعی و مشکل شود ارور ۸ نمایش داده می‌شود.

  نحوه رفع ارور ۸ یخچال‌فریزر دیپونیت:

  در صورت مواجهه با کد خطای ۸ یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس بگیرید.

  ارور ۹ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  کد خطای ۹ یخچال دیپوینت در صورتی رخ می‌دهد که عملکرد کمپرسور دچار اختلال شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۹ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  باید اقدام به تعمیر کمپرسور یخچال کنید. درصورتی‌که خودتان تجربه‌ای در این مورد ندارید بهتر است جهت تعمیر با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس بگیرید.

  ارور علت بروز ارور در یخچال فریزر دیپوینت برطرف کردن ارور یخچال دیپوینت
  1 ارور ۱ زمانی بیشتر د رزمان معیوب شن قطعات یخچال فریزر نمایان میشود.
  از مهمترین این قطعات می توان به مین برد یخچال، کمپرسور، سنسور اواپراتور و کاهش میزان گاز اشاره کرد.
  توصیه می شود که در گام اول میزان گاز یخچال فریزر خود را چک و بررسی کنید.
  همچنین می توانید جهت رفع نمودن کد خطای ۱، سنسور، اواپراتور و سیم کشی مربوط به دستگاه را با دقت بررسی نمایید و خرابی های رویت شده را رفع کنید.
  در گام آخر نیز بهتر است که مین برد دستگاه را بررسی کرده و در صورت خراب شدن این قطعه، آن را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید. هزینه های رفع کد خطای ۱ بسیار مناسب می باشد.
  2 خرابی مربوط به المنت یخچال فریزر های برند دیپوینت می تواند به دنبال خود کد خطای ۲ را داشته باشد.
  البته خرابی های مربوط به سیم کشی داخلی دستگاه، خرابی ترموفیوز، خرابی سنسور دیفراست و ایرادات مربوط به مین برد یخچال ها، می توانند به دنبال خود کد خطای ۲ را تشدید کند.
  در چنین مواقعی شما می توانید یخ زدگی قسمت های مختلف دستگاه خود را مشاهده کنید و بایستی این مشکل را جدی بگیرید.
  برای این منظور می توانید المنت را بررسی کرده و در صورت نیاز این قطعه را تعویض کنید.
  همچنین می توانید وضعیت و کارایی مربوط به سنسور دیفراست، سیم کشی داخلی و ترموفیوز یخچال تان را نیز بررسی نمایید تا بتوانید کد خطای ۲ را به موقع رفع کنید.
  3 کد خطای ۳ زمانی خود را در یخچال فریزر های برند دیپوینت نمایان می کند که فن فریزر یا یخچال دچار یک سری از خرابی ها یا ایرادات شده باشد.
  البته در نظر داشته باشید که در بسیاری از مواقع خرابی مربوط مین برد و مگنت سوئیچ یخچال های یاد شده می تواند به دنبال خود کد خطای ۳ را داشته باشند.
  فن های مربوط به یخچال و فریزر را از لحاظ اجزا و عملکرد مورد بررسی قرار دهید.
  در صورت که هیچ گونه مشکلی را در قطعات یاد شده مشاهده نکردید می توانید مین برد یخچال فریزر تان را چک نموده و ایرادات مربوط به آن را رفع نمایید.
  4 کد خطای ۴ زمانی خود را نمایان می کند که فن کندانسور یخچال فریزر های برند دیپوینت دچار یک سری از خرابی ها شده باشد.
  خرابی این قطعه می تواند به دنبال خود سرعت فن را کاهش داده و در آخر نیز خرابی مین برد دستگاه را به دنبال داشته باشد.
  بنابراین خرابی فن کندانسور را جدی گرفته و آن را تعمیر کنید.
  همانطور که ملاحظه کردید فن کندانسور معیوب می تواند عملکرد نهایی یخچال فریزر های برند دیپوینت را با مشکلات اساسی مواجه سازد.
  از سوی دیگر لازم به ذکر خواهد بود که برای رفع و برطرف کردن کد خطای ۴ از دستگاه های یاد شده می توانید سوکت، سیم کشی و سرعت فن را با دقت بررسی نمایید.
  همچنین در صورت شکستگی و سوختگی فن مذکور، می توانید آن را مورد تعویض قرار دهید.
  در صورت عدم رفع کد خطای۴، می توانید وضعیت مین برد یخچال تان را چک کرده و از این طریق ایرادات متعلق به دستگاه خود را برطرف سازید.
  5 ارور یاد شده را زمانی می توانید در صفحه ی نمایشی یخچال فریزر های برند دیپوینت مشاهده کنید که سنسور کابین دستگاه دچار یک سری از خرابی ها و مشکلات شده باشد.
  البته ممکن است خرابی و آسیب دیدگی مین برد نیز به دنبال خود کد خطای ۵ را داشته باشد.
  مقدار اهم سنسور معیوب شده را مورد بررسی قرار داده و سپس در صورت نیاز این قطعه را مورد تعویض قرار داد.
  همچنین در صورتی که هیچ گونه مشکلی در سنسور یاد شده مشاهده نشود، می توانید دستگاه تان را از برق کشیده و مین برد یخچال را مورد ارزیابی قرار داد.
  البته بررسی ایرادات مربوط به مین برد یخچال ها به زمان زیادی نیاز خواهد داشت.
  6 ارور یاد شده زمانی خود را در صفحه ی نمایشی یخچال فریزر های برند دیپوینت مشاهده نمایید که سنسور داخل اواپراتور یخچال دچار یک سری از خرابی ها و مشکلات شده باشد.
  در برخی از مدل ها خرابی های مربوط به مین برد یخچال فریزر های یاد شده می تواند به دنبال خود کد خطای ۶ را داشته باشید.
  زمانی که سنسور داخل اواپراتور یخچال فریزر های برند دیپوینت خراب شده باشد، دستگاه های یاد شده نمی توانند عملکرد ایده آل و مناسبی را داشته باشد.
  برای رفع ارور مذکور نیز می توانید دستگاه را از برق جدا کرده و سنسور اواپراتور یخچال تان را مورد بررسی قرار دهید.
  برای اندازه گیری مقدار اهم این قطعه می توانید از اهم سنج استفاده کنید.
  البته بررسی مین برد دستگاه نیز می تواند نقش زیادی را در خصوص رفع کد خطای ۶ داشته باشد.
  7 کاربران زمانی می توانند ارور یاد شده را در صفحه ی نمایشی یخچال فریزر های برند دیپوینت مشاهده نمایند که سنسور محیط یخچال دستگاه تان دچار یکسری از خرابی ها و ایرادات شده باشد.
  در چنین وضعیتی دستگاه تان عملکرد مناسبی را نخواهد داشت و شما نمی توانید استفاده ی بهینه ای را از یخچال خود داشته باشید.
  فراموش نشود که خرابی مین برد یخچال نیز می تواند به دنبال خود کد خطای ۷ را داشته باشد.
  شما می توانید برای رفع کردن کد خطای ۷ از نمایشگر یخچال فریزر های برند دیپوینت، سنسور معیوب دستگاه تان را با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهید.
  همچنین می توانید در صورت نیاز سنسور معیوب دستگاه تان را مورد تعمیر و تعویض قرار دهید.
  همچنین در نظر داشته باشید که در صورت سالم بودن سنسور مذکور می توانید مین برد یخچال تان را بررسی نموده و از این طریق کد خطای ۷ را برطرف سازید.
  8 ارور یاد شده زمانی خود را نمایان می کند که ارتباط میان دیسپلی پنل و برد اصلی یخچال فریزر های برند دیپوینت دچار یکسری از خرابی ها شده باشد.
  قطع شدن ارتباط میان برد اصلی و پنل دیسپلی یخچال های مذکور، می تواند عملکرد عادی دستگاه تان را با مشکلات گوناگونی مواجه سازد.
  از سوی دیگر در نظر داشته باشید که برای رفع کردن کد خطای ۸ بهتر است که یخچال تان را از برق کشیده و منتظر تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد ما باشید.
  همکاران ما می توانند سیم های ارتباطی میان پنل دیسپلی و برد اصلی را بررسی نموده و با دقت بالایی ایرادات مشاهده شده را مورد رفع قرار دهید.
  9 زمانی ارور یاد شده در نمایشگر یخچال فریزر های برند دیپوینت نمایان می شود که عملکرد مربوط به کمپرسور دچار یک سری از اختلالات شده باشد.
  به عبارتی هرگونه خرابی و ایراد در عملکرد متعلق به کمپرسور می تواند به دنبال خود ارور یا کد خطای ۹ را داشته باشد.
  برای رفع نمودن کد خطای ۹ از صفحه ی نمایشی یخچال فریزر های برند دیپوینت، دستگاه خود را از برق جدا نموده و با دقت بالایی کمپرسور مربوط به آن را بررسی کنید.
  همچنین فراموش نشود که رفع ارور یاد شده را بایستی بر عهده ی افراد کاربلد در این زمینه بسپارید،
  چرا که در غیر این صورت نمی توانید مشکلات مربوط به کمپرسور را به موقع شناسایی و آنها را رفع کنید.

  چگونه ارور دریخچال فریزر دیپوینت را برطرف کنیم ؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر دیپوینت خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای دیپوینت شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر دیپوینت:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر دیپوینت خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام یخچال من بردش دچار ارور شده و یک سری دکمه هاش کار نمیکنه و مهم تر از همه اون حرف C در کنار عدد نمایشگر یرمایشی روشن نمیشه.. و دوای داخل یخچال کاملا افت کرده، در صورتیکه موتور کار میکنه

   • سلام دوست عزیز دستگاه رو کی خریداری کردید ؟ ممکن است مشکل از سنسور و یا بردی باشه که میگین الان ی سری دکمه هاش کار نمیکنه

  • سلام یخچال فریزر من دیپینت مدل boss هستش ارور EH میده ممنون میشم راهنمایی م کنید

   • سلام دوست غزیز ارور شما در لیست ارور یخچال فریزر دیپیونت موجود نیست برای اطلاع بیشتر باید علائم بیشتری از عملکرد یخچال فریزر خودتون رو با ما دریمان بزارید تا بهتر بهتونم کمکتون کنم

  • سلام یخچال فریزر دیپوینت حروفEb رو نشون میده و علامت دَر یخچال هس مشکل چیه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس