ارورهای یخچال فریزر دیپوینت

 • ارورهای یخچال فریزر دیپوینت (Depoint refrigerator error) ارور یا کدهای خطا متشکل از حروف و اعداد انگلیسی هستند که در هنگام بروز مشکل در یخچال فریزر بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما ظاهر میشوند.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید دیپوینت پرداخته و شما را با نحوه ی برخورد و اقدامات لازم هنگام بروز این ارورها آشنا سازیم پس تا در ادامه ی این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز با مشاورین تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  تعمیر یخچال  فریزر دیپوینت:

  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات :

  • تعمیر یخچال فریزر دیپوینت
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید دیپوینت
  • تعمیر یخچال دوقلو دیپوینت
  • ….

  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر دیپوینت این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر دیپوینت:

  یخچال فریزرهای دیپوینت به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر دیپوینت
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر دیپوینت
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر دیپوینت
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال فریزر
  • نشتی آب از یخچال فریزر

  لیست ارورهای یخچال فریزر دیپوینت:

  در ادامه لیست کاملی از ارورهای یخچال فریزر دیپوینت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،در صورت نیاز به این لیست مراجعه کرده و از علت بروز ارور در یخچال فریزر خود مطلع شوید.

  ارور ۱ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  این ارور یخچال دیپوینت در صورت خرابی سنسور اواپراتور، مشکل در عملکرد کمپرسور، کاهش گاز و یا خراب‌شدن مین برد یخچال رخ می‌دهد. در واقع سردنشدن اواپراتور یخچال باعث می‌شود کد خطای ۱ نمایش داده شود که این موضوع علت‌های مختلفی دارد.

  نحوه رفع ارور ۱:

  برای بررسی میزان گاز یخچال کمپرسور را چک کرده و در صورت عدم وجود مشکل باید سیم‌کشی، اواپراتور و سنسور بررسی شوند. باتوجه‌به اینکه کد خطای ۱ به ایراد و خرابی قطعات مهمی از یخچال مربوط می‌شود، بهتر است جهت عیب‌یابی و رفع آن با تعمیرکار متخصص تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.

  ارور ۲ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  خرابی المنت اصلی‌ترین دلیل رخ‌دادن ارور ۲ است. این ارور همچنین می‌تواند به خرابی سیم‌کشی، نصب اشتباه یا خرابی سنسور دیفراست، خراب بودن ترموفیوز، و در نهایت خرابی و ایراد مین برد مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۲ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید قطعات گفته شده را بررسی کنید و در نهایت در صورت عدم وجود مشکل در این اجزا سراغ بررسی مین برد بروید. اگر خودتان تخصص فنی ندارید بهتر است دستگاه را از برق کشیده و جهت رفع این ارور با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  ارور ۳ یخچال‌فریزر دیپوینت:
  در صورت خرابی فن یخچال و یا فن فریزر، کد خطای ۳ نمایش داده می‌شود. این ارور همچنین می‌تواند به خرابی مگنت سوییچ و مین برد نیز مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۳ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید هر دو فن از نظر عملکرد و خرابی اجزا بررسی شوند. در صورت عدم وجود مشکل در این قسمت، ممکن است مین برد یخچال دچار آسیب شده باشد. برای رفع این مشکل بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

  ارور ۴ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  اصلی‌ترین دلیل این ارور یخچال دیپوینت، خرابی فن کندانسور یخچال است. خرابی یا کاهش سرعت فن می‌تواند منجر به نمایش ارور شود. در نهایت مثل موارد قبلی، مشکل ممکن است به خرابی مین برد نیز مربوط باشد.

  نحوه رفع ارور ۴ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی فن ابتدا آن را از نظر وجود شکستگی و آسیب ظاهری بررسی کنید. سرعت فن، سوکت و سیم‌کشی آن را نیز از نظر سالم و استاندارد بودن چک کنید. درصورتی‌که مشکلی در اجزای اشاره شده وجود نداشت، احتمالاً مین برد یخچال خراب شده است و جهت تعمیر آن باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۵ یخچال‌فریزر دیپونیت:

  ارور ۵ یخچال دیپوینت معمولاً در اثر خرابی سنسور کابین رخ می‌دهد. همچنین، درصورتی‌که مشکل از این قطعه نباشد ممکن است مین برد دچار خرابی و آسیب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۵ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  ابتدا باید میزان مقاومت سنسور بررسی شده و در صورت نیاز سنسور تعویض شود. درصورتی‌که مشکل به سنسور مربوط نباشد، جهت بررسی مین برد یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۶ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  خرابی یا قطعی سنسور داخل اواپراتور یخچال منجر به نمایش ارور ۶ می‌شود. همچنین، درصورتی‌که مشکل از این قطعه نباشد ممکن است مین برد یخچال دچار خرابی و آسیب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۶ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی خرابی یا قطعی سنسور باید مقدار اهم سنسور اواپراتور بررسی شود. درصورتی‌که مشکلی در این قطعه وجود نداشته باشد، جهت بررسی مین برد، یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۷ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  این ارور یخچال دیپوینت زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور محیط یخچال دچار اختلال عملکرد شده باشد. همچنین مشابه موارد قبلی، ممکن است مین برد یخچال خراب شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۷ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  جهت بررسی و تعمیر سنسور و همچنین مشکل مین برد (در صورت وجود) بهتر است با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  ارور ۸ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  درصورتی‌که ارتباط بین برد اصلی و پنل دیس پلی یخچال دچار قطعی و مشکل شود ارور ۸ نمایش داده می‌شود.

  نحوه رفع ارور ۸ یخچال‌فریزر دیپونیت:

  در صورت مواجهه با کد خطای ۸ یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس بگیرید.

  ارور ۹ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  کد خطای ۹ یخچال دیپوینت در صورتی رخ می‌دهد که عملکرد کمپرسور دچار اختلال شده باشد.

  نحوه رفع ارور ۹ یخچال‌فریزر دیپوینت:

  باید اقدام به تعمیر کمپرسور یخچال کنید. درصورتی‌که خودتان تجربه‌ای در این مورد ندارید بهتر است جهت تعمیر با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس بگیرید.

  چگونه ارور دریخچال فریزر دیپوینت را برطرف کنیم ؟

  توجه داشته باشید بعضاً ارور نمایش‌داده‌شده بیانگر صورت کلی از مشکل ایجاد شده بوده و تنها یک عامل را نمی‌توان مؤثر در ایجاد ارور دانست.
  به همین دلیل بهتر است در هنگام نمایش ارور در یخچال فریزر دیپوینت خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین به‌صورت رایگان مشورت کرده و در صورت تشخیص پشتیبان با ثبت درخواست حل مشکل ایجاد شده در یخچال فریزر خود را به تکنسین‌های متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  در برخی گزارش‌های ارسالی تعمیرکاران مجموعه ما درج شده عدم تسلط مصرف‌کننده در تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت و اقدامات او منجر به ایجاد خسارات بیشتری به یخچال‌فریزرهای دیپوینت شده است. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر دیپوینت:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر دیپوینت در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس