علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال

 • یکی از سوالات متداول در بین شما مشتریان عزیز تهران سرویس این است که یخچال هر چند دقیقه باید اتومات کند.
  دراین مقاله سعی کردیم علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال را باهم بررسی کنیم.با تهران سرویس همراه باشید.
  اگر کمپرسور شما بیشتر از حد خاموش روشن میشود،بیش از حد اتومات میکند باید روی این موضوع حساس شوید و با تعمیرکار یخچال خود تماس بگیرید.

  برای تعمیر یخچال خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  منظور از اتومات کردن یخچال چیست؟

  اتومات کردن یا خاموش و روشن شدن دستگاه یخچال، متناسب با دمای تنظیم شده انجام می گیرد. در فرآیند طبیعی اتومات کردن یخچال، به منظور رسیدن به دمای موردنظر، موتور فعال و به محض رسیدن به بازه دمای مشخص شده، کارکرد موتور متوقف می شود.
  چنانچه یخچال شما بیش از حد معمول اتومات کند باید به دنبال علت آن باشیم.

  علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال چیست؟

  1-وجود نوسان در برق رسانی:

  برای تمامی وسایل برقی خود از یک محافظ استفاده کنید . تا از نوسانات برق منزل جلوگیری کند.

  2-مشکل ترموستات:

  اگر ترموستات یخچال شما به درستی عمل نکند و معیوب باشد و به درستی کار نکند باعث میشود یخچال شما با کوچکترین تغییر دمایی اتومات کند.

  3-اختلال در کمپرسور:

  در صورتی که کمپرسور معیوب شده باشد، باعث میشود که دستگاه به سرعت خاموش روشن شود باید با تعمیرکار تهران سرویس تماس گرفته شود تا در صورت امکان کمپرسور تعمیر و در صورت امکان پذیر نبودن تعویض گردد.

  علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال

  4- آسیب در برد یخچال:

  یکی دیگر از دلایل خاموش شدن یخچال ساید بای ساید یا یخچال دوقلو، آسیب دیدگی یا سوختگی برد یخچال است. برد یخچال، که نقش مغز را برای دستگاه ایفا می‌کند و با ارسال دستور به قطعات مختلف دستگاه، موجب عملکرد درست و به اندازه دستگاه می‌شود.

  این قطعه به طور معمول بر روی درب یخچال نصب می‌شود و به کاربر اجازه کم و زیاد کردن دمای دستگاه را می‌دهد.وجود نوسانات برقی از مهم‌ترین دلایل خرابی یا سوختگی برد یخچال است.

  5-نشت گاز و کم بودن سرما:

  در یخچال گاه به علت کمبود گاز سرمایشی یخچال مجبور میشود برای آنکه بتواند محیط یخچال را به دمای مد نظر برساند بیشتر کار کرده و سرعت اتومات آن بیشتر میشود.

  تعمیر یخچال :

  تهران سرویس تعمیر انواع یخچال فریز و یخچال های دوقلو و ساید بای ساید را در سراسر تهران برای شما با کمترین نرخ و ضمانت 6 ماهه انجام خواهد داد .

  رفع خاموش و روشن شدن سریع یخچال

  برای رفع مشکل اتومات یخچال و علت خاموش و روشن شدن سریع کولر گازی خود کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس بگیرید تا بعد از کارشناسی دقیق یخچال شما و اعلام هزینه اقدام به تعمیر یخچال شما کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس