علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال

یکی از سوالات متداول در بین شما مشتریان عزیز تهران سرویس این است که یخچال هر چند دقیقه باید اتومات کند.
دراین مقاله سعی کردیم علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال را باهم بررسی کنیم.با تهران سرویس همراه باشید.
اگر کمپرسور شما بیشتر از حد خاموش روشن میشود،بیش از حد اتومات میکند باید روی این موضوع حساس شوید و با تعمیرکار یخچال خود تماس بگیرید.

اعزام کارشناس به تمامی نقاط تهران زیر یک ساعت

منظور از اتومات کردن یخچال چیست؟

اتومات کردن یا خاموش و روشن شدن دستگاه یخچال، متناسب با دمای تنظیم شده انجام می گیرد. در فرآیند طبیعی اتومات کردن یخچال، به منظور رسیدن به دمای موردنظر، موتور فعال و به محض رسیدن به بازه دمای مشخص شده، کارکرد موتور متوقف می شود.
چنانچه یخچال شما بیش از حد معمول اتومات کند باید به دنبال علت آن باشیم.

علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال چیست؟

1-وجود نوسان در برق رسانی:

برای تمامی وسایل برقی خود از یک محافظ استفاده کنید . تا از نوسانات برق منزل جلوگیری کند.

2-مشکل ترموستات:

اگر ترموستات یخچال شما به درستی عمل نکند و معیوب باشد و به درستی کار نکند باعث میشود یخچال شما با کوچکترین تغییر دمایی اتومات کند.

3-اختلال در کمپرسور:

در صورتی که کمپرسور معیوب شده باشد، باعث میشود که دستگاه به سرعت خاموش روشن شود باید با تعمیرکار تهران سرویس تماس گرفته شود تا در صورت امکان کمپرسور تعمیر و در صورت امکان پذیر نبودن تعویض گردد.

علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال

4- آسیب در برد یخچال:

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن یخچال ساید بای ساید یا یخچال دوقلو، آسیب دیدگی یا سوختگی برد یخچال است. برد یخچال، که نقش مغز را برای دستگاه ایفا می‌کند و با ارسال دستور به قطعات مختلف دستگاه، موجب عملکرد درست و به اندازه دستگاه می‌شود.

این قطعه به طور معمول بر روی درب یخچال نصب می‌شود و به کاربر اجازه کم و زیاد کردن دمای دستگاه را می‌دهد.وجود نوسانات برقی از مهم‌ترین دلایل خرابی یا سوختگی برد یخچال است.

5-نشت گاز و کم بودن سرما:

در یخچال گاه به علت کمبود گاز سرمایشی یخچال مجبور میشود برای آنکه بتواند محیط یخچال را به دمای مد نظر برساند بیشتر کار کرده و سرعت اتومات آن بیشتر میشود.

تعمیر یخچال :

تهران سرویس تعمیر انواع یخچال فریز و یخچال های دوقلو و ساید بای ساید را در سراسر تهران برای شما با کمترین نرخ و ضمانت 6 ماهه انجام خواهد داد .

رفع خاموش و روشن شدن سریع یخچال

برای رفع مشکل اتومات یخچال و علت خاموش و روشن شدن سریع کولر گازی خود کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس بگیرید تا بعد از کارشناسی دقیق یخچال شما و اعلام هزینه اقدام به تعمیر یخچال شما کند.

  چرا تهران سرویس

  نماد اعتماد

  مفتخریم با ارائه خدمات برتر در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک مشتریان از سوی وزارت صنعت معدن تجارت شده ایم.

  گارانتی خدمات

  تهران سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه و ضمانت ۶ ماهه به عهده میگیرد.

  هزینه های منصفانه

  تمامی هزینه های دریافتی از شما هزینه منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

  متخصصان با تجربه

  سرویس کار ها و تعمیر کار های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی و با مدرک معتبر از مجتمع فنی در حوزه تعمیر و سرویس می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

  اولویت با تعمیر خدمات

  با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

  سرعت در ارائه خدمات

  با توجه به اینکه تکنسین های تهران سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.