ارورهای یخچال فریزر آرچلیک

 • ارورهای یخچال فریزر آرچلیک (Archlik refrigerator errors) در این مقاله به بررسی ارورهای یخچال‌فریزر آرچلیک پرداخته‌ایم.اگر شما عزیزان نیز در منزل خود از این برند استفاده میکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
  شرکت آمریکایی آرچلیک در سال ۱۹۰۸ و در کنتن شمالی در ایالت اوهایو تاسیس شد و شروع به کار کرد.این شرکت به تدریج تمامی محصولات را به تولیدات خود اضافه کرده و توانست سبد محصولات لوازم خانگی آرچلیک را تکمییل کند.
  کیفیت بالا و تنوع محصولات این برند باعث شد تا هر روز به مشتریان این برند اضافه شود.این برند باکیفیت برای دستگاه خود سیستم عیب یاب هوشمند طراحی کرده تا در صورت بروز مشکل در یخچال فریزرهای آرچلیک مصرف کننده عزیز پیش از بروز خرابی در قطعات دستگاه اقدام به برطرف کردن مشکل ایجاد شده نماید.اگر شما عزیزان نیز یخچال برند آرچلیک را برای منزل خود انتخاب کرده اید؛ نگران خدمات پس از فروش آن نباشید. تهران سرویس آنلاین در سراسر پایتخت در حال ارائه خدمات تعمیرات یخچال‌فریزر آرچلیک مشتریان عزیز است. برای استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه به خود تماس حاصل نمایید.ما در این مقاله به طور کامل به عیب‌یابی و برطرف‌کردن ارورهای یخچال‌فریزر آرچلیک پرداخته‌ایم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.شما عزیزان می‌توانید سؤالات خود را از طریق چت آنلاین با ما به اشتراک بگذارید.

  تعمیر یخچال فریزر آرچلیک:

  این روزها باتوجه‌به افزایش قیمت لوازم‌خانگی بسیاری از مرم روی به تعمیرات لوازم خود گرفته‌اند تا تعویض آنها دراین‌بین نیز به دنبال شرکت‌های معتبری هستند که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن بوده و با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ایشان بسپارند.تهران سروی آنلاین بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تعمیرات انواع برند و مدل یخچال‌فریزر فعالیت داشته و همواره توانسته بالاترین سطح رضایت در بین شرکت‌ها به دست آورد.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین از بهترین تعمیرکاران پایتخت تشکیل شده و همواره در تعمیرات خود از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی استفاده می‌کنند این موضوع سبب شده تا مشتریان بسیاری هر روزه برای تعمیر یخچال‌فریزر آرچلیک خود با شعبه های تهران سرویس انلاین در تماس باشند.

  تهران سرویس آنلاین با ارائه خدمات در زمینه یخچال فریزر آرچلیک:

  • تعمیر یخچال‌فریزر آرچلیک
  • تعمیر یخچال سایدبای‌ساید آرچلیک
  • تعمیر یخچال دوقلو آرچلیک
  • ….
  و سایر انواع مدل‌های این برند پرطرف‌دار در سراسر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات تعمیر یخچال‌فریزر آرچلیک می‌شود مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.

  علت بروز ارور در یخچال فریزر آرچلیک:

  یخچال فریزرهای آرچلیک به دلایل متعددی ممکن است، دچار مشکل شده و ارور های متعددی روی صفحه ی نمایشگر خود نشان دهد.از جمله این مشکلات میتوان به

  • بروز مشکل در برد یخچال فریزر آرچلیک
  • بروز مشکل در کمپرسور یخچال فریزر آرچلیک
  • کثیف بودن کویل های کندانسور
  • معیوب بودن کندانسور
  • بروز مشکل در اواپراتور یخچال فریزر آرچلیک
  • معیوب بودن فیلتر آب
  • وجود مشکل در ترموستات یخچال آرچلیک
  • نشتی آب از یخچال فریزر
   چرا یخچال خنک نمیکند؟
   برطرف کردن ارور یخچال آرچلیک در تهران

  لیست ارورهای یخچال فریزر آرچلیک:

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E0

  ارور علت ارور
  E0
  خطای سنسور هوای محفظه فریزر
  • خطای سنسور هوا FRZ: در صفحه نمایش، E و 0 به طور متناوب با مقادیر تنظیم شده و چشمک های هشدار دهنده روشن می شوند؛ هشدار توسط زنگ هشدار داده می شود. کمپرسور در حالت روشن به مدت 35 دقیقه و خاموش به مدت 25 دقیقه کار می کند

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E1

  ارور علت ارور
  E1
  خطای سنسور اواپراتور محفظه فریزر
  • خطای سنسور یخ زدایی: در صفحه نمایش، E و 1 به طور متناوب با مقادیر تنظیم شده و چشمک های هشدار دهنده روشن می شوند. هشدار توسط زنگ هشدار داده می شود. بخاری به مدت 20 دقیقه کار می کند. در حالت یخ زدایی فریزر

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E2

  ارور علت ارور
  E2
  خطای سنسور اواپراتور محفظه یخچال
  • خطای سنسور FF Eva: در صفحه نمایش، E و 2 به طور متناوب با مقادیر تنظیم شده و چشمک های هشدار دهنده روشن می شوند؛ هشدار توسط زنگ هشدار داده می شود.

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E3

  ارور علت ارور
  E3
  خطای سنسور هوای محفظه یخچال
  • خطای سنسور هوای FF: در صفحه نمایش، E و 3 به طور متناوب با مقادیر تنظیم شده و چشمک های هشدار دهنده روشن می شوند؛ کمپرسور در حالت روشن به مدت 35 دقیقه و خاموش به مدت 25 دقیقه کار می کند.

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E4

  ارور علت ارور
  E4
  خطای بخاری یخ زدایی محفظه فریزر
  • خرابی بخاری: در صفحه نمایش، E و 4 به طور متناوب با مقادیر تنظیم شده و چشمک های هشدار دهنده روشن می شوند. هشدار توسط زنگ هشدار داده می شود

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E8

  ارور علت ارور
  E8
  خطای سنسور هوای یخی

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E9

  ارور علت ارور
  E9
  خرابی یخی

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E13

  ارور علت ارور
  E13
  خطای فن سرعت Frz

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای E15

  ارور علت ارور
  E15
  خطای فن کندانسور سرعت

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای آیکون هشدار

  ارور علت ارور
  آیکون هشدار
  خطای درجه حرارت بالا

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای –

  ارور علت ارور
  خرابی خنک کننده به دلیل مشکلات الکتریکی

  ارور یخچال آرچلیک کد خطای –

  ارور علت ارور
  خطای یخ زدگی به دلیل مشکلات الکتریکی

  برخی مواقع ممکن است به دلیل تنظیمات اشتباه و یا ایجاد ارور در صفحهٔ نمایشگر یخچال‌فریزر خود نیاز داشته باشید تا دستگاه را ریست کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:جداکردن یخچال از دیوار: اگر پریز یخچال در پشت آن است، یخچال را بیرون بکشید.قطع‌کردن برق: قبل از این که دست به چیزی بزنید، یخچالتان را به‌کلی خاموش کنید. پس از این کار باید چند دقیقه صبر کنید تا کل یخچال خاموش شود.خاموش‌کردن کنترل پنل: اگر کنترل یخچال آرچلیک شما روشن باشد، باید آن را خاموش کنید. دکمه خاموش با “۰” یا “OFF”علامت‌گذاری شده است.وصل کردن مجدد یخچال: پس از گذشت ۱ ساعت، دوباره یخچالتان را به برق وصل کنید. اگر تنظیمات دما به‌هم‌ریخته است، آن را مجدداً تنظیم کنید.
  *اعمال‌شدن تغییرات در یخچال شما حدود ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد؛ بنابراین صبور باشید.

  زمان تعویض گاز یخچال‌فریزر آرچلیک:

  نحوه ری استارت کردن فیلتر آب
  بعد از عوض‌کردن فیلتر آب یخچال‌فریزر آرچلیک نیاز است به ریست‌کردن آن اقدام نماید. برای ریست‌کردن یخچال موارد زیر را مطالعه نمایید.
  اول از هر کاری باید دکمه WATER را در یخچال‌فریزر آرچلیک فشار دهید.
  دوم دکمه RESET را فشار دهید.
  سپس دکمه RESET را باید چند لحظه نگه دارید.
  تعمیر یخچال فریزر آرچلیک

  چگونه اقدام به تنظیم درجه دمای یخچال آرچلیک  کنیم؟

  برخی مدل‌های یخچال‌فریزرهای آرچلیک دارای کنترل دمای دیجیتال هستند که دما دقیق یخچال را نشان می دهند. نحوه تنظیم دمای یخچال آرچلیک بر روی پنل صفحه‌نمایش آنها انجام می‌شود. درصورتی‌که دکمه گردان مربوط به تنظیم درجه را مشاهده می‌کنید، می‌توانید از آن برای افزایش یا کاهش دمای یخچال و فریزر خود استفاده نمایید. همچنین در برخی از مدل‌های یخچال‌های نف می‌توانید با استفاده از دکمه + یا – دمای یخچال را کم یا زیاد نمایید.
  نحوه تنظیم دمای یخچال‌فریزر آرچلیک در تابستان و زمستان
  اگر یخچال آرچلیک شما دمای مناسبی داشته باشد طبیعتاً به ماندگاری غذا در یخچال کمک می‌کند، اینکه دمای یخچال‌فریزر آرچلیک شما روی چه عددی باشد، نیازمند مطالعه موارد زیر هستید:

  تنظیم دمای یخچال‌فریزر آرچلیک در فصول مختلف متفاوت است.
  اگر در فصل تابستان به سر می‌برید دمای یخچال آرچلیک را روی ۳ یا ۴ و دمای فریزر آرچلیک را روی -۱۸ یا -۲۰ بزارید.
  در فصل زمستان به دلیل سرمای بیشتر دمای یخچال آرچلیک را روی ۴ یا ۵ و دمای فریزر آرچلیک را روی -۱۶ یا -۱۹ قرار دهید.

  راهکار های جلوگیری از ایجاد ارور در یخچال فریزر آرچلیک:

  باتوجه‌به گرانی در قیمت خرید لوازم‌خانگی از جمله یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید بهتر است از به بهترین شکل از لوازم‌خانگی خود مراقبت کرده و در حفظ سلامت آنها کوشا باشیم برای این کار تنها کافی است هرسال یک برای به جهت سرویس یخچال فریزر خود اقدام کرده و از تعمیرکار مجاز تهران سرویس آنلاین بخواهید برای بازدید و اطمینان از سلامت عملکرد یخچال فریزر شما به محل اعزام شود.

  برای اینکه از بروز ارور در یخچال فریزر آرچلیک خود جلوگیری کنید امور زیر را انجام دهید :

  • کویل های کندانسور یخچال فریزر آرچلیک را هر ماه تمیز کنید.
  • کمپرسور یخچال فریزر را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.
  • فن یخچال فریزر را تمیز کنید تا بدرستی عمل کند.
  • پشت یخچال را از دیوار به فاصله ۲۰ سانتی متر فاصله دهید.
  • یخچال را در جای گرم نصب نکنید.
  • ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
  • یخچال فریزر را کاملا پر نکنید و ۱/۳ آن را خالی بگذارید.
  • از قرار دادن ظرف داغ در یخچال فریزر خود دوری کنید.
  • سرویس سالانه یخچال فریزر خود را فراموش نکنید.

  شارژ گاز و برطرف کرن ارور کمبود گاز یخچال فریزر آرچلیک:

  گاز یخچال‌فریزر آرچلیک ممکن است بنا بر دلایلی از جمله سوراخ‌شدن لوله‌های پشت یخچال‌فریزر یا کمپرسور در اثر فرسودگی یا ضربه خوردن دچار نشتی شده و فرایند سرمایشش با مشکل مواجه شده باشد.
  اگر یخچال‌فریزر آرچلیک شما با مشکلاتی مانند: سردنشدن یخچال‌فریزر، آبریزش، اتومات نکردن یخچال‌فریزر آرچلیک مواجه شده است وقت آن رسیده که با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید تا تعمیرکار برای شارژ گاز یخچال‌فریزر به منزل شما عزیزان مراجعه نماید.
  اگر به خالی‌شدن و یا نشتی گاز یخچال‌فریزر خود شک دارید می‌توانید کندانسور یخچال‌فریزر را لمس کنید؛ اگر دمای آن سرد باشد و یخچال‌فریزر هم در حال کارکردن باشد، به این معنی است که یخچال‌فریزر نشت گاز دارد. زیرا گاز در لوله‌های کندانسور در جریان بوده و دمای بدنه کندانسور باید داغ باشد نه سرد. البته سرد بودن کندانسور تنها علامت خالی‌شدن گاز فریون نیست اما می‌تواند یکی از علائم مهم آن باشد. همچنین چنانچه از یخچال‌فریزر برق کشیده شما، صدا به گوش می‌رسد، هنوز مقداری گاز در یخچال‌فریزر وجود دارد؛ اما در غیر این صورت احتمالاً گاز خالی شده و باید آن را نیز مجدداً شارژ نمود.
  به خاطر داشته باشید که شارژ گاز مبرد باید سریعا انجام شود چرا که کمبود این عنصر در سیکل سرمایشی عواقب بسیار بدی به دنبال خواهد داشت.
  میزان گاز مبرد در یخچال‌فریزرهای مختلف بنا به ظریفت و مدل دستگاه متفاوت است؛ اما می‌توان مقدار دقیق آن را از روی شناسهٔ مربوط به کمپرسور به تشخیص داد.

  نشت گاز از یخچال‌فریزر آرچلیک معمولاً از قطعاتی مانند :

  اواپراتور: صفحه سرماساز یخچال.
  کندانسور: لوله های پشت یخچال.
  کندانسور بدنه: لوله‌های بدنه یخچال.
  موتور.
  اتفاق می‌افتد به همین دلیل باید این قطعات را برای پیداکردن محل نشتی دستگاه خود بررسی کنید.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر آرچلیک در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر آرچلیک در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر آرچلیک در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر یخچال را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر آرچلیک در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر یخچال مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۶۵۹۳۳۸

  برطرف کردن ارور یخچال فریزر آرچلیک در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین میتوانید به نزدیکترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل یخچال فریزر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار یخچال فریزر خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات یخچال ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار یخچال فریزر آرچلیک خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای یخچال فریزر در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس